category-header

Wincor World

Inovatyvūs lietuviški sprendimai tarptautinėje parodoje „Wincor World 2014“

Šiandien Vokietijoje, Rheda-Wiedenbrueck mieste, prasideda tarptautinė bankų ir mažmeninės prekybos sektoriams skirta paroda „Wincor World 2014“, kurią rengia bankinės įrangos gamybos lyderė kompanija „Wincor Nixdorf“. Lietuvai renginyje atstovaus įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovės: „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ (ASHBURN).

Sprendimas „Service Desk.iQ“ – sklandaus techninės įrangos darbo garantas

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atnaujino techninės įrangos priežiūros automatizavimo sprendimą „Service Desk.iQ“. Atnaujintoje produkto versijoje 1.2.2 ženkliai išplėstas darbų planavimo ir jų atlikimo mechanizmas, palengvinantis priežiūrą atliekančių specialistų darbą.

Parodoje „Wincor World 2012“ – modernūs BS/2 produktai savitarnos įrenginiams

photo gallery

Vokietijoje tęsiasi kasmetė specializuota paroda konferencija „Wincor World 2012“. Rheda-Wiedenbrück mieste renginį organizuojantis koncernas „Wincor Nixdorf“ drauge su 46 partneriais iš 90 pasaulio šalių pristato naujausius produktus, programinę įrangą, paslaugas, padedančius mažmeninės prekybos ir bankininkystės įmonėms optimizuoti savo veiklą pasitelkus į pagalbą moderniausias technologijas.

„Wincor World 2012“: novatoriškos idėjos sėkmingai verslo plėtrai

Vokietijos savitarnos įrangos gamintojos „Wincor Nixdorf“ svetainėje teigiama, kad joks kitas renginys nesiūlo tiek galimybių bankinio ir mažmeninės prekybos sektorių atstovams optimizuoti savo verslą pasitelkus į pagalbą naujausias technologijas, kaip „Wincor World“.

Parodoje Vokietijoje – auksinės partnerės statusu

Antradienį, sausio 20 dieną, Vokietijos mieste Paderborne prasideda kasmetinė bankinių ir mažmeninės prekybos sprendimų paroda „Wincor World 2009“, kurią organizuoja pasaulinė kompanija „Wincor Nixdorf“.