header

„Xion/Mtop“

Aprašymas

„Xion/Mtop“ – tai naujausios kartos „Diebold Nixdorf“ loterijų terminalas, atitinkantis šiuolaikinės ir būsimos rinkos reikalavimus.

Bazinės konfigūracijos „Xion/Mtop“ sudarytas iš kompiuterio, dokumentų skaitytuvo, operatoriaus ekrano ir terminio spausdintuvo. Kiti komponentai ir moduliai, pvz., kliento ekranas, laimėjimų užklausų terminalas, prekių ženklų modulis, brūkšninių kodų ir kortelių skaitytuvas, gali būti integruoti į terminalą arba prie jo prijungti.

Kuriant šio modulinio pažangaus terminalo komponentus siekiama užtikrinti patikimą, greitą ir efektyvų lažybų duomenų apdorojimą ir lengvą techninę priežiūrą.

Privalumai

„Xion/Mtop“ – tai „Diebold Nixdorf“ modulinis pažangus loterijų terminalas.

Nauji komponentai

Nauji komponentai, našus „Beetle“ / MII sistemos blokas ir spartus „Xiprint+“ terminis spausdintuvas su grafikos funkcijomis leidžia „Xion/Mtop“ dar greičiau ir patikimiau apdoroti žaidimų ir lažybų duomenis.

Jutiklinis ekranas

Patogi jutiklinio ekrano technologija gali būti naudojama tiek „Xion/Mtop“ terminalo klientų, tiek operatoriaus ekrane.

Spartus dokumentų skaitytuvas

„Xion/Mtop“ įdiegtas išbandytas, patikimas, našus skaitytuvas, be to, galima integruoti 1D arba 2D brūkšninių kodų skaitytuvą ir prekių ženklų modulį, pvz., skirtą atšauktų bilietų galiojimui panaikinti.

Išmaniosios platformos koncepcija (IPK)

IPK – tai didžiausio galimo strateginio lankstumo pagrindas: terminalo programinė įranga „Xicore“, įdiegta sistemoje „Linux“, ir „Beetle“ produktų šeimos komponentai sukuria bendrą visų „Diebold Nixdorf“ loterijų terminalų programinės įrangos ir aparatūros platformą.

Nuo tiekėjų nepriklausoma kompiuterių architektūra

Atviroji kompiuterių architektūra reiškia, kad „Xion/Mtop“ galima lanksčiai išplėsti ir konfigūruoti pagal klientų poreikius. Šiam tikslui galima naudoti visą „Diebold Nixdorf“ produktų ir sprendimų portfelį.

Techninė informacija

Sistemos blokas

„Xion/Mtop“ įdiegtas našus „Beetle“ /MII kompiuteris iš „Diebold Nixdorf“ mažmeninės prekybos padalinio. Naujausios kartos procesoriai užtikrina optimalią apdorojimo trukmę

Individualiai konfigūruojama atviroji kompiuterių architektūra

  • Atitinka pramonės šakos standartus
  • Įvairūs periferiniai įrenginiai

Jutiklinis ekranas

12,1 col. spalvotas jutiklinis ekranas yra standartinis „Xion/Mtop“ komponentas. 15 col. monitorius pateikiamas pasirinktinai. Aukštos kokybės TFT technologija su plačiu apžvalgos kampu ir skaitmeniniu vaizdo perdavimu užtikrina geriausią kontrastą ir ryškumą net esant prastam apšvietimui.

Skaitytuvas

Našus skaitytuvas specialiai sukurtas sparčiai ir saugiai apdoroti visų tipų loterijos bilietus.

  • Bilietai neužteršiami, nes nuskaitomi nekontaktiniu būdu
  • Bilietus galima įdėti bet kuria kryptimi
  • Galima integruoti brūkšninių kodų skaitytuvą ir prekių ženklų modulį

Spausdintuvas

  • Naujasis „Xiprint+“ terminis spausdintuvas paspartins žaidimų apdorojimą.
  • „Xiprint+“ yra sparčiausias šiuolaikinės loterijų rinkos terminis spausdintuvas. Grafikos funkcijos leidžia spausdintuvui tobulai išspausdinti logotipus ir vaizdus.
  • „Xiprint+“ spausdina dviem spalvomis ant specialaus popieriaus.
  • Įvairūs jutikliai ir saugos funkcijos užtikrina saugų ir kokybišką bilietų spausdinimą.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti