category-header

Service Desk.iQ

Didesnė „.iQ“ ir „Vynamic“ sinergija

Klientų asmeninių duomenų apsauga – viena iš svarbiausių kiekvienos finansinės organizacijos užduočių. Pastaraisiais metais savitarnos įrenginiais (bankomatais ir kt.) naudojasi vis daugiau žmonių, todėl finansinės įstaigos susiduria su didėjančiomis grėsmėmis.

„BS/2“ tapo pirmaujančia bankomatų priežiūros lydere Kazachstane

Antrinė Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 įmonė „BS/2 Kazakhstan“ pasirašė susitarimą su vienu didžiausių Kazachstano bankų „Sberbank“, kuriuo remiantis BS/2 įmonė teiks bankui priklausančio bankomatų tinklo ir kitų savitarnos įrenginių priežiūros paslaugas.

Plečiami verslo ryšiai su Uzbekistano duomenų apdorojimo centru

Plečiant verslo santykius su vietos verslo atstovais, „Penkių kontinentų“ grupėje lankėsi svečiai iš Uzbekistano duomenų apdorojimo centro (DAC), kurie buvo supažindinti su BS/2 ir „ASHBURN International“ plėtojamais bankinių technologijų ir mokėjimo kortelių sprendimais.

Sprendimas „Service Desk.iQ“ – sklandaus techninės įrangos darbo garantas

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atnaujino techninės įrangos priežiūros automatizavimo sprendimą „Service Desk.iQ“. Atnaujintoje produkto versijoje 1.2.2 ženkliai išplėstas darbų planavimo ir jų atlikimo mechanizmas, palengvinantis priežiūrą atliekančių specialistų darbą.

Moldavijoje vyko kasmetė bankinių technologijų konferencija

Šių metų gruodį UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir ilgametė įmonės partnerė „DAAC System Integrator“ drauge su koncernu „Wincor Nixdorf“ Moldavijos sostinėje Kišiniove surengė konferenciją „Ateities technologijos šiandien: naujos perspektyvos bankų sektoriui“. Šiemet renginyje dalyvavo 14-os didžiausių šalies bankų atstovai iš informacinių technologijų, mokėjimo kortelių bei mažmeninės bankininkystės sričių. Tai jau antrasis forumas Moldavijoje, kurį kartu su partneriais organizavo BS/2.

„Wincor Nixdorf“ partnerių suvažiavime – dalijimasis patirtimi ir apdovanojimų gausa

photo gallery

Bankinės įrangos gamybos lyderės Vokietijos kompanijos „Wincor Nixdorf“ partneriai rugsėjo 30–spalio 2 dienomis rinkosi Vokietijos mieste Bad Driburge, kur vyko „Regional Partner Summit Europe 2013“. Suvažiavimą atidaręs „Wincor Nixdorf“ prezidentas ir generalinis direktorius Eckard Heidloff teigė, kad tik veikdami kartu galime pasiekti geriausių rezultatų.