header

„Vynamic™ Marketing“

Produkto aprašymas

„Vynamic™ Marketing“ – centralizuoto reklamos savitarnos įrenginiuose valdymo ir rinkodaros duomenų apie šių įrenginių vartotojų elgseną surinkimo sistema.

Savybės ir privalumai

Reklamos demonstravimo proceso valdymas

Sistema suteikia patogias priemones kurti, suderinti ir operatyviai skelbti reklamą per savitarnos įrenginius. Patogi vartotojo sąsaja, skirta dizaineriams ir turinio vadybininkams, padeda gerokai optimizuoti visos rinkodaros darbo komandos darbą, nebereikia papildomos technikos specialistų pagalbos.

Reklamos demonstravimo planavimas

Naudojantis „Vynamic™ Marketing“, galima iš anksto patogiaisuplanuoti reklamos demonstravimą, nustatant reklamos demonstravimo trukmę, kiekvieno reklaminio pranešimo dažnumą, atsižvelgiant į skirtingus klientų įpročius darbo, poilsio ir šventinių dienomis.

Tiesioginės rinkodaros galimybės

Naudojantis šiuo sprendimu, galima pasiekti, kad klientai gautų jiems aktualiausius reklamos pranešimus, atsižvelgiant į jų naudojamą banko kortelę, klientų patirtį ar kitus nuasmenintus asmeninius duomenis. 

Funkcijos ir galimybes

Prekės ženklo ir klientų lojalumo stiprinimas

Sprendimas gali būti naudojamas kaip banko, prekybos tinklo ar kitos komercinės  įstaigos prekės ženklo stiprinimo priemonė, ypač tais atvejais, kai bankomatų tinklą prižiūri nepriklausomas operatorius ir prekės ženklais apipavidalinti pačių įrenginių negalima. Pastebima prekės ženklo reklama didina klientų pasitikėjimą ir lojalumą.

Reklamos pasiūlymai kitoms įmonėms

Savitarnos įrenginių valdytojas gali siūlyti reklamos paslaugas minėtos įrangos ekrane kitoms komercinėms organizacijoms, taip užsidirbdamas papildomų pajamų įrangos tinklo plėtrai.

Interaktyvus ryšys su klientu

Sistema „Vynamic™ Marketing“ padeda lanksčiai kurti klientų sąveikos su savitarnos įrenginiais scenarijus. Specialios priemonės užtikrina abipusį ryšį su klientu, formuojant teigiamą kliento patirtį ir keliant auditorijos įsitraukimo lygį.

Integracija su CRM sistemomis

Sistema gali būti integruojama su išorinėmis duomenų bazėmis ir paslaugų tarnybomis, įskaitant ir CRM (ang. Customer Relationship Management – santykių su klientais valdymo) sistemas. Tai leidžia visapusiškai išnaudoti savitarnos įrenginių tinklą klientų pritraukimo ir išlaikymo tikslais, įgyvendinant globalią rinkodaros strategiją, taip pat rinkti unikalius duomenis, panaudojant būtent šį kanalą.

Darbo funkcijos ir prieigos teisės

Sistemoje galima nustatyti skirtingo tipo darbo funkcijas ir atitinkamas teises – dizaineriams, turinio vadybininkams ir administratoriams. Tai garantuoja, kad sistema bus naudojamasi saugiai ir ir patogiai, nes kiekvienas darbuotojas matys tik jam aktualias dalis.

Papildomų paslaugų pardavimas

Savitarnos įrenginys gali būti puiki priemonė skelbti informaciją apie savo ir susijusius partnerių produktus bei paslaugas, taip pat įgyvendinti jų pardavimą. Patogios tiesioginės rinkodaros priemonės padeda didinti tokio tipo pardavimų efektyvumą.

Susiję produktai

„Vynamic Security“ – bankomatų ir kitų savitarnos įrenginių apsauga nuo visų įsilaužimo ir atakų atvejų.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti