header

Programinė įranga parduotuvėms

TPAdmin

„TPAdmin“ – tai puikus įrankis, skirtas mažmeninės prekybos įmonių IT centralizuotai valdyti sistemos ir funkcijų lygiu.

TPAnalyze

„TPAnalyze“ visos įmonės verslo rezultatus pateikia kryptingai ir lengvai suprantamu būdu.

„TPBistro“

„TPBistro – tai programinės įrangos paketas mažmeniniams prekybininkams, kurie nori išplėsti savo paslaugas ir įtraukti restoranus.

TPLoyalty

„TPLoyalty“ visais atvejais pateiks mažmeniniams prekybininkams ir klientams centralizuoto valdymo ir automatinio diegimo pardavimo srityje priemones ir padės sėkmingai pritraukti klientus.

„TPLinux“

„TPLinux“ – tai pasaulinėje rinkoje vienas pačių lanksčiausių „Linux“ pagrįstų parduotuvės sprendimų.

„TP.net“

„TP.net“ – tai parduotuvės sprendimas, padedantis mažmeniniams prekybininkams organizuoti, taikyti ir valdyti parduotuvės IT infrastruktūros lankstumą.

„TPPetrol“

„TPPetrol“ – tai programinės įrangos paketas mažmeniniams prekybininkams, kurie nori išplėsti savo verslą ir į jį įtraukti degalines.

„TPiSCAN“

„TPiSCAN“ atitinkamai papildo įprastą pardavimo vietos programinę įrangą, kad būtų galima naudoti šias esmines savitarnos funkcijas, kurios klientui rodomos optimaliai suprojektuotoje ergonominėje grafinėje naudotojo sąsajoje.

„TPiSHOP“

Pateikdama „TPiSHOP“, bendrovė „Diebold Nixdorf“ savo mažmeninės prekybos klientams siūlo išsamų mobiliojo apsipirkimo sprendimą. „TPiSHOP“ galima naudoti su „Diebold Nixdorf“ mokėjimo sprendimais arba trečiosios šalies pardavimo vietos sprendimais.

TPWorkforce

„TPWorkforce“ – novatoriškas būdas dirbti efektyviau mažmeninės prekybos srityje

ERP-Integration

Vientisas mažmeninės prekybos parduotuvės sprendimų integravimas į prekių atsargų valdymą ir (arba) kitus centrinius sprendimų komponentus turi būti užtikrinamas nedidinat parduotuvės IT sudėtingumo.