header

„TransLink.iQ“ – POS terminalų tinklo valdymas

Produkto aprašymas

TransLink.iQ“ – tai programinis sprendimas, užtikrinantis:

 • POS terminalų tinklo valdymą
 • operacijų su kortelėmis vykdymą POS terminaluose
 • saugų ir operatyvų duomenų apie operacijas su kortelėmis perdavimą bankui
 • integraciją su vidinėmis sistemomis
 • nuotolinį POS terminalų programinės įrangos atnaujinimą
 • Nuotolinį POS terminalų funkcijų papildymą ir keitimą
 • POS terminalų tinklo darbo monitoringą
 • ataskaitų kūrimo galimybę.

Programinė įranga yra sukurta laikantis tarptautinių kompanijų VISA ir „Mastercard“ reikalavimų, atitinka EMV standartus. Nuo 2007 metų įmonė kasmet yra sertifikuojama pagal „PCI level 1“ reikalavimus.

„TransLink.iQ“ palaiko ir plėtoja „ASHBURN International“ specialistai, turintys ilgametę specializuotos programinės įrangos kūrimo patirtį.

Programinis sprendimas „TransLink.iQ“ susideda iš šių programinių modulių:

 • „TransLink.iQ Smart POS“ – sertifikuojama programinė įranga, skirta POS terminaluose naudojamoms banko kortelėms apdoroti, taip pat suteikianti galimybę apdoroti lojalumo ir kitas mokėjimo korteles bei užtikrinanti el. prekių ir paslaugų pardavimą bei mokėjimus už jas
 • „TransLink.iQ Manager“ – centralizuota POS terminalų tinklo mokėjimo kortelių priėmimo valdymo sistema.
 • „TransLink.iQ Connect“ – jungiamoji grandis, užtikrinanti mokėjimo terminalo integraciją su kasos kontrolės instrumentais ir kitomis išorinėmis lojalumo sistemomis bei el. paslaugų teikėjais.

Daugiafunkcis programinis sprendimas „TransLink.iQ“ lengvai priderinamas prie konkretaus užsakovo, atsižvelgus į poreikius, reikalavimus ir galimybes.

Išsamiau apie TransLink.iQ

Schema

BS2_2013.Models.GetPostCodesResult

Susiję produktai

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcės programinės įrangos sprendimas, skirtas gaunamiems mokėjimams (atsiskaitymams už komunalines paslaugas, mokesčiams, baudoms) tvarkyti, visų rūšių elektroninėms paslaugoms (pvz., bilietų, papildymo kodų, čekių, komunalinėms ir pan.) parduoti, mažmeninės prekybos bankininkystei automatizuoti, informacijos ir mokėjimo terminalų bei bankomatų tinklui valdyti.

.iQ platformos produktai

<span style="color:#ee2126">.</span><span 

style="color:#0093d9"><span style="text-transform: lowercase;">i</span>Q</span> – семейство программных продуктов cash management iq service desk iq smart safe iq cash in box translink iq atmeye remote file managementiq payments iq fcx iq vtm iq mobile .iq dashboard

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti