header

„PayLo“ – mokėjimų ir lojalumo valdymas

Produkto aprašymas

Bendrovės „ASHBURN International“ sukurta lojalumo sistema „PayLo“ – tai universalus instrumentas, skirtas mokėjimams ir lojalumo schemoms valdyti. Ši sistema gali būti diegiama į kasų sistemas ar atskirus mokėjimo terminalus.

„PayLo“ yra orientuota tenkinti įvarius skirtingų verslo segmentų poreikius mokėjimų ir lojalumo sistemų valdymo srityje. Sistema apima visus lojalumo programos diegimo ir palaikymo etapus – nuo pirminio klientų identifikavimo ir identifikavimo priemonių suteikimo jiems iki lojalumo scenarijų sukūrimo, lojalumo operacijų apdorojimo bei programoje sukauptų duomenų analizės.

Diegiant lojalumo programas pasitelkus į pagalbą „PayLo“, galimos įvairios kliento identifikavimo priemonės ir identifikavimo priemonių nuskaitymo įrenginiai.

Mokėjimo ir/ar lojalumo kortelės panaudojant:

  •  magnetinę juostelę;
  •  brūkšninį kodą;
  •  QR kodą;
  •  NFC technologiją.

Virtualus klientų identifikavimas:

  •   „Virtuali kortelė“ mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje („iOS“, „Android“ ir kt. sistemose).

Klientams identifikuoti prekybos vietose naudojami įvairūs įrenginiai:

  • POS terminalai;
  • NFC skaitytuvai (integruoti POS terminaluose arba prijungti prie POS terminalų);
  • kasos su integruotais magnetinių kortelių skaitytuvais (reikalinga integracija su kasų sistemomis);
  • kortelių skaitytuvai, veikiantys kartu su mobiliuoju įrenginiu (mob. telefonas arba planšetinis kompiuteris);
  •  „Virtualių kortelių“ identifikavimas per mobilųjį įrenginį (mob. telefonas arba planšetinis kompiuteris).

Schema

(EN)

BS2_2013.Models.GetPostCodesResult

Susiję produktai

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcės programinės įrangos sprendimas, skirtas gaunamiems mokėjimams (atsiskaitymams už komunalines paslaugas, mokesčiams, baudoms) tvarkyti, visų rūšių elektroninėms paslaugoms (pvz., bilietų, papildymo kodų, čekių, komunalinėms ir pan.) parduoti, mažmeninės prekybos bankininkystei automatizuoti, informacijos ir mokėjimo terminalų bei bankomatų tinklui valdyti.

„TransLink.iQ“ realiuoju laiku užtikrina patogų POS terminalų tinklo valdymą, saugų ir operatyvų finansinių transakcijų perdavimą nuo POS terminalo iki bankų hostų, integracijos su išorinėmis sistemomis galimybes.

.iQ platformos produktai

<span style="color:#ee2126">.</span><span 

style="color:#0093d9"><span style="text-transform: lowercase;">i</span>Q</span> – семейство программных продуктов cash management iq service desk iq smart safe iq cash in box translink iq atmeye remote file managementiq payments iq fcx iq vtm iq mobile .iq dashboard

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti