header

„Mobile Service Desk.iQ“ – paslaugų sistemos programa mobiliesiems

Produkto aprašymas

Mobile Service Desk.iQ teikia nuotolinę prieigą prie Service Desk.iQ sistemos, kad ir kur būtumėte. Ši programa mobiliesiems padeda palaikyti operatorių ir inžinierių ryšį – užduotys gali būti skiriamos, atsižvelgiant į personalo vietą, tuo pačiu išsaugant paslaugos realiojo laiko įrašus ir užtikrinant užduočių būsenos kontrolę.

Naują mobilios aplikacijos Mobile Service Desk.iQ  versiją 2.3.13 su nauja sąsaja ir fukcijomis galima parsisiųsti iš Google Play

Video (EN)

Privalumai

Darbo efektyvumą užtikrina galimybė valdyti visus procesus realiuoju laiku iš bet kurios pasaulio vietos. Atliekamas darbas yra stebimas, ir darbuotojai apie tai žino, todėl didėja darbuotojų efektyvumas ir našumas bei mažėja pagalbinių paslaugų išlaidos.

Susiję produktai

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

.iQ platformos produktai

<span style="color:#ee2126">.</span><span 

style="color:#0093d9"><span style="text-transform: lowercase;">i</span>Q</span> – семейство программных продуктов cash management iq service desk iq smart safe iq cash in box translink iq atmeye remote file managementiq payments iq fcx iq vtm iq mobile .iq dashboard

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti