header

„Vynamic Security“

Produkto aprašymas

„Vynamic Security“ –  bankomatų ir kitų savitarnos įrenginių apsauga nuo visų įsilaužimo ir atakų atvejų.

Asmeninių klientų duomenų apsauga – viena iš  svarbiausių kiekvienos finansinės organizacijos užduočių. Informacijos vagystės atveju nukenčia ne tik bankų finansinė būklė, bet ir reputacija. Kad verslo plėtra būtų sėkminga ir stabili, būtina rasti sprendimą, kuris garantuotų viso savitarnos įrenginių tinklo fizinę ir loginę apsaugą. 

Daugiapakopė apsaugos nuo sukčiavimo sistema saugo pačias svarbiausias ir labiausiai pažeidžiamas bankų ir kitų organizacijų IT infrastruktūros dalis.

Pastaraisiais metais savitarnos įrenginiais (bankomatais ir kt.) naudojasi vis daugiau žmonių, todėl finansinės įstaigos susiduria su vis daugiau grėsmių. Ne visų savitarnos terminalų apsaugos lygis yra toks, koks turėtų būti: naudojamos pasenusios operacinės sistemos, pvz., „Windows XP“, nelicencijuota programinė įranga, neatliekamos pagrindinės techninio audito procedūros.

Patikimai bankomatų apsaugai užtikrinti BS/2 siūlo kompleksinį sprendimą „Vynamic Security“, jungiantį šiuolaikinius „Diebold Nixdorf“ programinius produktus.

Kaip apsaugoti bankomatus nuo įsilaužėlių?

Kompleksinis sprendimas „Vynamic Security“ įdiegtas šimtuose tūkstančių bankomatų visame pasaulyje. Ši programinė įranga sudaryta iš keturių atskirų funkcinių modulių, skirtų apsaugoti įrenginių tinklą nuo konkrečių grėsmių.

1.       Hard Disk Encryption (Kietojo disko šifravimas)

Modulis, leidžiantis užšifruoti informaciją, saugomą kompiuterio, įtaisyto bankomato viduje, kietajame diske. Veikia nurodytoje programinėje–techninėje terpėje ir saugo informaciją nuo piktavalių bandymų ją pavogti.

 2.       Intrusion Protection (Apsauga nuo įsilaužimo)

Modulis užtikrina visišką apsaugą nuo tiesioginių ir tinklo atakų, kai naudojama piktybinė programinė įranga. Sprendimas skirtas pašalinti savitarnos įrangos naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos, būtinos visaverčiam savitarnos įrenginių funkcionavimui, galimoms spragoms. 

3.       Access  Protection (Prieigos apsauga) 

Modulis leidžia lanksčiai administruoti prieigos prie savitarnos įrenginių teises.  Detali visų naudotojo veiksmų registracija padeda atsekti ir iš anksto užkirsti kelią bet kokiems nusikalstamiems veiksmams, atliekamiems su savitarnos įrenginiais.

 4.       Fraud Detection (Sukčiavimų nustatymas) 

Sukčiavimo valdymo modulis nustato standartinius naudotojo elgsenos, taikomųjų programų ir atskirų procesų veikimo modelius ir atsižvelgdamas į pastebėtus nuokrypius informuoja apie tai administratorių. Anomalijų fiksavimas – iš tikrųjų efektyvus būdas  apsaugoti savitarnos įrenginius nuo hakerių atakų.

Privalumai

Sprendimo „Vynamic Security“ privalumai: 

  • Gali būti naudojamas įvairių gamintojų savitarnos įrenginiuose.
  • Užtikrina kompleksinę apsaugą nuo visų potencialių grėsmių. 
  • Integruojamas su įvairia savitarnos įrenginių programine įranga.
  • Nebūtina nuolatinė priežiūra,  mažos naudojimo išlaidos.
  • Atitinka tarptautinius apsaugos standartus, gali būti pritaikytas įvairių reguliavimo organizacijų reikalavimams. 

Atsižvelgdama į užsakovo naudojamą infrastruktūrą, bendrovė BS/2 siūlo šio sprendimo pristatymą, integraciją ir priežiūros paslaugas. Siekiant padidinti darbuotojų, dirbančių su šia programine įranga, kvalifikaciją, siūlome užsakovo personalo mokymo paslaugas.

Susisiekite su mumis norėdami gauti išsamesnės informacijos.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti