„Diebold Nixdorf“ pristatė naujos kartos bankomatų seriją

Šią savaitę stambiausia pasaulyje bankinės ir prekybos įrangos gamintoja „Diebold Nixdorf“ pristatė naujos kartos bankomatus. Septyni nauji DN Series savitarnos įrenginiai priskiriami trims klasėms: įrengiami patalpose, montuojami į sieną ir statomi lauke. 

Naujuosiuose „Diebold Nixdorf“ bankomatuose realizuotos pažangiausios pastarųjų metų technologinės tendencijos, susijusius su savitarnos paslaugomis.

Bankomatuose įmontuota:

Savo ypatumu išsiskiria gamintojo naudojamas ketvirtos kartos modulis RM4 su recirkuliacijos funkcija, pritaikyta priimti, išduoti ir apdoroti kupiūras.

Ilgametė patirtis ir kruopštus darbas gamintojui padėjo pasiekti išties įspūdingų rodiklių:

Minėto modulio su recirkuliacijos funkcija parametrai naujiesiems „Diebold Nixdorf“ įrenginiams užtikrina lyderiaujančią poziciją bankinių technologijų rinkoje. Planuojama, kad neseniai pristatyti bankomatai pasirodys pirmoje 2020 metų pusėje. 

Naujos serijos „Diebold Nixdorf“ bankomatų išskirtinumas

 1. Patalpoms pritaikyti bankomatai (DN Series 100, DN Series 200, DN Series 400)

Net trys modeliai (DN 100, DN 200 ir DN 400) skirti įrengti bankų padaliniuose, prekybos centruose ir panašiose uždarose patalpose. Pažymėtina, kad DN 200 ir DN 400 modelio bankomatai gali turėti tiek grynųjų pinigų išdavimo, tiek recirkuliacinės sistemos funkcijas. Tarpusavyje jie skiriasi tik papildomomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė naudotis biometriniais duomenimis, dokumentų skaitytuvu ir kt.


DN Series 100, DN Series 200, DN Series 400

 2. Įmontuojami bankomatai (DN Series 250, DN Series 450)

Įmontuojamiems bankomatams priskiriami du nauji bankomatų modeliai – DN 250 ir DN 450.Gamintojas žada išleisti tiek grynųjų pinigų išdavimo, tiek recirkuliacijos funkcijas turinčius šių modelių įrenginius.


DN Series 250, DN Series 450

3. Lauke statomi bankomatai (DN Series 470, DN Series 490)

„Diebold Nixdorf“ pristatė ir naujos kartos bankomatus, patogius automobilių vairuotojams. Bankomatų tinklo savininkas turi galimybę DN 490 modelį įrengti jam patogioje vietoje, o naudodamiesi tokio tipo savitarnos įrenginiu vairuotojai mokėjimo operacijas gali atlikti net neišlipę iš automobilio. Gamintojas pristatė dar vieną šios serijos modelį – DN 470, kurį galima įmontuoti į sieną.


DN Series 470DN Series 490

Svarbu pastebėti, kad į visus naujuosius bankomatus lengvai įdiegiama šiuolaikinė „Diebold Nixdorf“ programinė įranga „Vynamic Software“. Jos sprendimai užtikrina bankomatų saugumą, mobiliųjų operacijų apdorojimą, galimybę aptarnauti klientą nuotoliniu būdu ir čia pat realizuoti įvairias rinkodaros priemones.

Daugiau informacijos galima rasti gamintojo išleistoje brošiūroje.