header

Techninė įranga

Mažmeninės prekybos sektoriui BS/2 siūloma techninė įranga atitinka prekybos sektoriaus technologijų pažangą ir padeda gerinti klientų aptarnavimo kokybę. Be to, suteikia galimybę optimizuoti tokios įrangos priežiūros išlaidas. Pavyzdžiui, automatiniai seifai leidžia inkasuoti pinigus 24 val. per parą neišnaudojant personalo, o savitarnos sistemos – išimti pinigus iš kasų. Kompanija taip pat tiekia eilių valdymo sistemas, grynųjų pinigų apdorojimo įrenginius, informacinius terminalus, daugiafunkcius spausdintuvus ir kt.

Tai CINEO linijos automatiniai seifai, skirti savarankiškai atlikti grynųjų pinigų inkasacijos operacijas, ir daugiafunkciai seifai, skirti dokumentams, gryniesiems pinigams bei prekėms saugoti.

Tai „Diebold Nixdorf“ atsiskaitymo kasos ir POS sistemos „Beetle“, periferiniai įrenginiai (spausdintuvai, skeneriai, elektroniniai kainynai, grynųjų pinigų saugyklos), banknotų priėmimo automatai, savitarnos kasos ir mokėjimo sistemos („PayTower“), taros priėmimo automatai („Revendo“) ir kt.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti