header

Programinė įranga

BS/2 tiekiama programinė įranga apima visas finansų institucijų veiklos sritis – pradedant turto apsauga, baigiant sprendimų priėmimo sistemomis. Didelė dalis originalių įmonės programinių sprendimų skirta procesams, vykstantiems finansų institucijos viduje, optimizuoti. Tai klientų, resursų ir duomenų valdymas, analitinių ataskaitų kūrimas, grynųjų ir negrynųjų pinigų operacijų valdymas ir kt.

Sistemos „.iQ“ branduolys pagrįstas ESB (Enterprise Service Bus) principu ir susideda iš šių pagrindinių komponentų: naudotojų ir saugumo valdymo modulio „USM.iQ“, resursų valdymo modulio „ADM.iQ“ ir duomenų surinkimo modulio „DTC.iQ“.

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

„SmartSafe.iQ“ – tai programinis sprendimas automatiniams seifams, skirtas valdyti ir optimizuoti grynųjų pinigų operacijas (priimti, išduoti, iškeisti). Įdiegus „SmartSafe.iQ“, supaprastinamos kasdienės operacijos, mažėja operatorių daromų klaidų skaičius ir nelegalių manipuliacijų su grynaisiais pinigais rizika.

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcės programinės įrangos sprendimas, skirtas gaunamiems mokėjimams (atsiskaitymams už komunalines paslaugas, mokesčiams, baudoms) tvarkyti, visų rūšių elektroninėms paslaugoms (pvz., bilietų, papildymo kodų, čekių, komunalinėms ir pan.) parduoti, mažmeninės prekybos bankininkystei automatizuoti, informacijos ir mokėjimo terminalų bei bankomatų tinklui valdyti.

„TransLink.iQ“ realiuoju laiku užtikrina patogų POS terminalų tinklo valdymą, saugų ir operatyvų finansinių transakcijų perdavimą nuo POS terminalo iki bankų hostų, integracijos su išorinėmis sistemomis galimybes.

Modulinė „PayLo“ sistema yra orientuota tenkinti įvarius skirtingų verslo segmentų poreikius mokėjimų ir lojalumo sistemų valdymo srityje. Sistema apima visus lojalumo programos diegimo ir palaikymo etapus – nuo pirminio klientų identifikavimo ir identifikavimo priemonių suteikimo jiems iki lojalumo scenarijų sukūrimo, lojalumo operacijų apdorojimo bei programoje sukauptų duomenų analizės.

Daugiafunkcė tarpinė programinė įranga „IPTV.iQ“ leis personalizuoti klientams teikiamą informaciją, gauti ir analizuoti statistiką apie klientų poreikius, stebėti bei valdyti įrangos būklę, teikti papildomų mokamų paslaugų.

„Central Video Management.iQ“ – naujausiomis IP televizijos technologijomis pagrįstas intelektinis vaizdo reklamos valdymo sprendimas. Jis skirtas bankomatams, informaciniams ir mokėjimo terminalams, ekranams, įrengtiems prie prekybos centrų kasų, viešajame transporte ar kitose viešosiose vietose.

„Vynamic Security“ – bankomatų ir kitų savitarnos įrenginių apsauga nuo visų įsilaužimo ir atakų atvejų.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti