header

Programinė įranga

Degalinėms skirti programiniai sprendimai – tai įvairių gamintojų įrenginiams tinkantys elektroninių kasų valdymo, degalinių aktyvų kontrolės ir apskaitos sprendimai bei įvairios klientų aptarnavimo sistemos, įskaitant rinkodarinius klientų pritraukimo sprendimus. Tarp šių – lengvai valdomos multimedijos programos, skirtos vaizdo klipams rodyti, apsaugos sistemos ir kt.

„SmartSafe.iQ“ – tai programinis sprendimas automatiniams seifams, skirtas valdyti ir optimizuoti grynųjų pinigų operacijas (priimti, išduoti, iškeisti). Įdiegus „SmartSafe.iQ“, supaprastinamos kasdienės operacijos, mažėja operatorių daromų klaidų skaičius ir nelegalių manipuliacijų su grynaisiais pinigais rizika.

„TPPetrol“ – tai programinės įrangos paketas mažmeniniams prekybininkams, kurie nori išplėsti savo verslą ir į jį įtraukti degalines.

Pateikdama „NAMOS compact“, „i-SERVICE STATION“ branduolį, „Diebold Nixdorf“ nustato naujus degalinių / parduotuvių sistemų standartus.

Naudodamos „NAMOS central“ įmonės gali efektyviai valdyti ir kontroliuoti visus degalinių / parduotuvių tinklo aspektus.

Susidurdami su šiandieniniais degalinėms / parduotuvėms keliamais iššūkiais, parduotuvių operatoriai ieško būdų, kaip padidinti veikimo efektyvumą, pajamas ir klientų pasitenkinimą.

„NAMOS paylane“ grupė, sukurta remiantis patikimais standartiniais aparatūros ir programinės įrangos komponentais, – tai visuotinis sprendimų, nustatančių naujus naudojimo, atvirumo ir lankstumo standartus, rinkinys.

„NAMOS paylane Multimedia“ – tai puiki priemonė klientams pateikti naujausius reklaminius skelbimus, pranešti apie lojalumo programas ar pasiūlyti informacijos, skirtos konkrečiai degalinei. Reklamos galimybės yra praktiškai begalinės.

Šiandien grynieji pinigai dažniausiai apdorojami rankomis, todėl atsiranda galimybė šį procesą optimizuoti – nuo pardavimo vietos ir kasos iki inkasatorių ir grynųjų pinigų centrų darbo.

„NAMOS Active Promotion“ – tai dinaminis rinkodaros paslaugų tinklas, paverčiantis NAMOS tiesioginiu klientų rinkodaros kanalu, galinčiu kiekvieną savaitę pasiekti milijonus klientų.

„NAMOS video“ – tai išmanusis integruotas į „NAMOS compact“ degalinės saugos sprendimas, skirtas užkirsti kelią daugeliui grėsmių. Tai išskirtinė „Native Windows Media“ pagrindu veikianti skaitmeninė stebėjimo sistema.

Pagrindinis dalykas – tinklo reklama, organizuojama partnerių – tų, kurie reklamuoja, ir tų, kurie skelbia tikslinę reklamą. Turinį galima valdyti centralizuotai arba parduotuvės lygiu.

Jutiklinė technologija – tai viena pagrindinių elektroninio matavimo, testavimo, stebėjimo ir automatizavimo technologijų. Į „NAMOS environmental“ įrankį „Diebold Nixdorf“ integravo galingus ir patikimus degalinių sprendimus – pripildymo lygio ir srauto stebėjimo ir matavimo.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti