category header

„Penki kontinentai“ naujienos

Finansų įstaigos varžėsi draugiškame teniso turnyre „BFI Cup“

Pirmąjį spalio savaitgalį Lietuvos bankų ir finansų įstaigų atstovai susirinko Vilniuje ne verslo reikalų aptarti, o draugiškai sužaisti tradicinėse teniso varžybose „BFI Cup“.

„Šiemet, kaip ir pernai, turnyras vyksta sudėtingomis aplinkybėmis. Apmaudu, kad dėl ligos jame negalėjo dalyvauti kai kurie stiprūs dalyviai, tačiau džiugu, kad turime ne tik nuolatinių žaidėjų – SEB, „Swedbank“, „Danske Bank“ –, bet ir naujų komandų, pvz., mokėjimų banko „Kevin EU“ atstovų“, – sako turnyro organizatorius Arūnas Valickas.

Jau 14-ąjį kartą vykusį turnyrą kasmet organizuoja UAB ,,Teniso turnyrai“, o jį nuolat remia įmonių grupė „Penki kontinentai“, kuriai priklauso su finansų įmonėmis bendradarbiaujanti bankinių technologijų bendrovė BS/2. Turnyre įmonių grupė taip pat turėjo savo komandą, kurioje draugiškai varžėsi mokėjimo paslaugų ir sprendimų tiekėjos „ASHBURN International“ ir interneto bei IPTV paslaugų teikėjos UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai.

Daugiau nei 10 metų tenisą žaidžiantis „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius sako, kad yra žmonių, kurie žaidžia tenisą ir netgi daug treniruojasi, tačiau vengia dalyvauti turnyruose. Anot jo, jei nori tobulėti, dalyvauti varžybose būtina. „Tikras žaidimas visiškai skiriasi nuo treniruočių, kur viskas vyksta pagal trenerio pasakojamas taisykles. Be to, kad galėtum augti, taip pat kaip ir versle, labai svarbu susirungti su stipriu žaidėju“, – sako jis.

„Tenisas – man daugiau socialinis sportas, dar viena proga susitikti su žmonėmis, pabendrauti kitoje aplinkoje. Žinoma, jei nori pasiekti gerą rezultatą, turi į tai daugiau investuoti – lankyti treniruotes, samdytis trenerį, varžytis su skirtingo lygio žaidėjais. Šiemet, dalyvaudamas turnyre antrą kartą, jau labiau pasitikiu savimi, išdrįstu daugiau rizikuoti“, – savo patirtimi dalijasi UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorius Laurynas Šeškevičius.

 „BFI Cup 2021“ rezultatai

Komandų TOP 5

1. SEB (88 taškai)
2. „Swedbank“ (44 taškai)
3. „Danske Bank“ (34 taškai)
4. „PricewaterhouseCoopers“ ir „Kevin EU“ (28 taškai)
5. „I Asset Management“ (26 taškai)

Moterys iki 35

1. Vera Djakova („Swedbank“)
2. Asta Garbulytė („Orion Securities“)
3. Angelina Lučinskaja („I Asset Management“ )

Moterys 35 +

1. Gina Varnagirytė (SEB)
2. Evelina Gaidukevičienė (SEB)
3. Sonata Mickuvienė („Swedbank“)

Moterų dvejetai

1. Laura Umaraitė / Violeta Kirilovaitė („PricewaterhouseCoopers“)
2. Gintarė Geišaitė / Sonata Mickuvienė („Swedbank“)
3. Gina Varnagirytė / Vilija Nausėdaitė (SEB)

Vyrai iki 35

1. Simonas Kakanauskas („Danske bank“)
2. Kasparas Stabingis (SEB)
3. Paulius Dijokas (SEB)

Vyrai 35+

1. Paulius Ramantauskas („Western Union“ )
2. Donatas Gnovainis (SEB)
3. Tomas Domeika (SEB)

Vyrai 45+

1. Igoris Ryklys („Swedbank“)
2. Saulius Mickus (SEB)
3. Antanas Baliukevičius (SEB)

Vyrai TOP

1. Julius Tverijonas („Kevin EU“)
2. Laurynas Antropikas („I Asset Management“)
3. Yassir Lamrani Selmane („Western union“)
Vyrų dvejetai

1. Pavel Sokolovas / Julius Tverijonas („Kevin EU“)
2. Liudas Rimkus / Kasparas Stabingis (SEB)
3. Jonas Balsys / Rimvydas Jogėla („PricewaterhouseCoopers“)

Mišrieji dvejetai

1. Angelina Lučinskaja / Laurynas Antropikas („I Asset Management“ )
2. Violeta Kirilovaitė / Rimvydas Jogėla („PricewaterhouseCoopers“)
3. Aleksandra Altuchova / Simonas Kakanauskas („Danske bank“)

Turnyro rezultatus ir didelę fotogaleriją rasite svetainėje - http://bficup.bs2.lt
Žiūrėkite vaizdo reportažą:

Geriausios komandinės varžybos - SEB
1 vieta Moterys iki 35: Vera Djakova („Swedbank“), BFI CUP 2021

Gina Varnagirytė (SEB) su Arūnu Valicku 1 vieta Vyrai 35+: Paulius Ramantauskas („Western Union“), BFI CUP 2021 1 vieta Vyrai iki 35+: Simonas Kakanauskas („Danske bank“), BFI CUP 2021 1 vieta Vyrai 45+: Igoris Ryklys („Swedbank“), BFI CUP 2021 Vyrų TOP nugalėtojas: Julius Tverijonas  („Kevin EU“), BFI CUP 2021 Moterų dvejetų laimėtojos: Laura Umaraitė / Violeta Kirilovaitė („PricewaterhouseCoopers“) Mišriųjų dvejetų laimėtojai: Angelina Lucinskaja / Laurynas Antropikas („I Asset Management“ ), BFI CUP 2021 Vyrų dvejetų laimėtojai: Pavel Sokolovas / Julius Tverijonas  („Kevin EU“), BFI Cup 2021 „Penkių kontinentų“ atstovai: Edgaras Simonaitis, Tomas Augucevičius, Žoržas Šarafanovičius MEGOGO reklama TV žiūrimumas 2019-2020 TV žiūrimumas MEGOGO filmai Iš kairės į dešinę: Zaur Yusifov ir  Kirill Ovsiannikov (BS/2), Adeline Aubin ir Shay Ness (CPS), Kirill Degtyarenko (BS/2), Idrakas Dadašovas (Penki kontinentai Group). Grynųjų pinigų judėjimas. Technologijos 2021. Forumas Taškente Cash Circulation. Technologies 2021. Forumas Taškente Grynųjų pinigų judėjimas. Technologijos 2021-aisiais Turnyro organizatorius Arūnas Valickas su Loreta Valinčiene (BS/2) BFI CUP 2021: „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius  Žoržas Šarafanovičius BFI CUP 2021: Laurynas Šeškevičius,  UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorius BFI CUP 2021: Edgaras Simonaitis (Penki kontinentai) BFI CUP 2021: Laura Umaraitė („PricewaterhouseCoopers“) BFI CUP 2021 akimirkos

Geriausios komandinės varžybos - SEB
1 vieta Moterys iki 35: Vera Djakova („Swedbank“), BFI CUP 2021

Gina Varnagirytė (SEB) su Arūnu Valicku 1 vieta Vyrai 35+: Paulius Ramantauskas („Western Union“), BFI CUP 2021 1 vieta Vyrai iki 35+: Simonas Kakanauskas („Danske bank“), BFI CUP 2021