category header

Naujienos apie produktus

„DN Series“. Kaip optimizuoti bankinių paslaugų teikimą

Š.m. rugsėjo 28 d. BS/2 kartu su partnere „Diebold Nixdorf“ surengė vebinarą „DN serija: pažangių technologijų platforma už optimalią priežiūros kainą“ (rus. DN Series: Передовая технологическая платформа с оптимальной стоимостью владения), kuriame pristatė savo gamybos naujos DN serijos bankomatų galimybes.

 „DN Series“ bankomatai pirmą kartą buvo anonsuoti prieš dvejus metus. Nuo to laiko juos jau sėkmingai naudoja daugybė Rytų Europos, Centrinės Azijos ir Kaukazo regiono bankų. Finansų organizacijos įvertino naują banknotų recirkuliacijos modulį RM4, taip pat šiuolaikinį bankomatų dizainą ir jų ergonomiškumą. Be to, „DN Series“ įrenginiai pradėti masiškai naudoti ir keliuose Baltijos šalių bei Uzbekistano bankuose.

 „DN serijos praktinio taikymo patirtis – mums neįkainojama, nes  savo užsakovams turime garantuoti patikimą įrenginių darbą ir jų techninę priežiūrą. Naujos linijos bankomatų dizainas ir ergonomika iškart patraukia dėmesį. Tačiau kur kas svarbiau, kad ši įranga pasižymi dideliu našumu, atsparumu gedimams ir gali užtikrinti efektyvią bankinę savitarną“, – sako BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

Įsigilinti į „DN Series“ bankomatų technologines ypatybes beveik 90-imčiai dalyvių iš 8 šalių (Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, Kirgizijos, Moldovos, Sakartvelo, Tadžikistano, Uzbekistano) padėjo specializuotas vebinaras , kuriame dalyvavo „Diebold Nixdorf“ atstovai.

„Šiuolaikiniai bankomatai iš palyginti paprastų įrenginių, atliekančių tik grynųjų pinigų išdavimo ir įdėjimo funkcijas, peraugo į daugiafunkcius įrenginius, galinčius atstoti nedidelį banko skyrių. Jais naudodamiesi, klientai gali atlikti gana sudėtingas mokėjimo operacijas, įskaitant valiutos keitimą, kredito gavimą, indėlių registravimą ir pan. Per šiuos bankomatus klientams taip pat galima teikti tikslinius, konkrečioms rinkos grupėms skirtus pasiūlymus. Tam nebereikia eiti į banko skyrių“, –   sako vienas iš vebinaro pranešėjų – „Diebold Nixdorf“ bankinių savitarnos sistemų specialistas Anton Tyurin.

BS/2 Komercijos vadovas Kornelijus Šišla vebinaro dalyviams papasakojo apie „DN Series“ bankomatų diegimo projektą Baltijos šalyse, modernizuojant „Luminor“ bankomatų tinklą. O BS/2 Centrinės Azijos regiono vadovas Anton Valinčius pristatė savitarnos įrenginių plėtros projekto, įgyvendinto Uzbekistano bankui  „Ipak Yuli“, rezultatus. Pastaruoju metu šis bankas aktyviai plečia ir automatizuotų  savitarnos vietų skaičių, ir savitarnos įrenginių funkcionalumą, teikiamas klientams.

Jei domitės šiuolaikine bankine savitarnos įranga, kviečiame peržiūrėti vebinaro apie „DN Series“ vaizdo įrašą >>