category header

Naujienos apie produktus

BS/2 organizavo vebinarus apie grynųjų pinigų judėjimo valdymą

Š. m. kovo 9 ir 10 dienomis BS/2 organizavo vebinarus, skirtus grynųjų pinigų judėjimo problemoms: „Cash Management.iQ“ – šiuolaikiškas požiūris į grynųjų pinigų judėjimo valdymą.

Vebinarų metu BS/2 specialistai pasakojo apie tai, kaip šiuolaikiniai programiniai sprendimai gali padėti finansų organizacijoms optimizuoti kasdienius grynųjų pinigų paskirstymo procesus. Kovo 9 d. vebinaras vyko anglų, o kovo 10 d. ‒ rusų kalba.

„Bendraudami su partneriais ir klientais įvairiose šalyse, nuolat susiduriame su jų patiriamomis grynųjų pinigų judėjimo valdymo problemoms, ‒ sako BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov. ‒ Dažniausios iš jų: kaip užtikrinti grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose, sumažinti inkasacijų skaičių, automatizuoti grynųjų pinigų judėjimo procesus. Visa tai galima išspręsti efektyviai optimizavus finansų įstaigų veiklą. Pastarųjų metų įvykiai įnešė į bankinį sektorių naujų pokyčių. Tapo dar svarbesnis nepertraukiamas savitarnos įrenginių darbas, taip pat ir tinkamos grynųjų pinigų infrastruktūros užtikrinimas“.

Šiuolaikiniai programiniai sprendimai padeda finansų įstaigoms ne tik optimizuoti savitarnos įrenginių papildymą grynaisiais pinigais, bet ir gerokai sumažinti išlaidas, užtikrinant optimalų grynųjų pinigų skaičių jų priėmimo ir išdavimo vietose, taip pat būtinų inkasacijų skaičių. Vienas iš tokių sprendimų ‒ BS/2 sistema „Cash Management.iQ“. Ji sukurta būtent finansų įstaigoms ir inkasacijos tarnyboms, atsižvelgiant į šių organizacijų veiklos specifiką.

„Cash Management.iQ“ ‒ vienas iš populiariausių grynųjų pinigų judėjimo valdymo sprendimų.  Vien 2020-aisiais buvo parduota daugiau nei 1 000 jo licencijų. Iš viso šiuo metu jis įdiegtas į apie 5 000 savitarnos įrenginių.

BS/2 rengiamų seminarų tikslas ‒ aptarti grynųjų pinigų judėjimo valdymo problemas, pasidalinti sėkmingais jų sprendimo būdais ir pristatyti atnaujintą „Cash Management.iQ“ sistemą bei vartotojo  sąsają. 

Tokio tipo seminarus, skirtus aptarti aktualioms bankinio sektoriaus temoms, BS/2 organizuoja reguliariai. 

Jei norite gauti nuorodą į vebinaro įrašą, parašykite BS/2 atstovams.