category header

2019

Konferencijoje „Banking Fusion“ aptartos svarbiausios bankinės savitarnos tendencijos

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija „Banking Fusion“ apie bankinę savitarną. Daugiau nei 100 finansų sektoriaus atstovų iš Uzbekistano, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Azerbaidžano, Sakartvelo, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lietuvos ir Šveicarijos susirinko Uzbekistano sostinėje aptarti, kaip pastaraisiais metais keičiasi bankinės savitarnos pasaulis ir kokie veiksniai daro įtaką bankiniam sektoriui.  

Renginį organizavo UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) su Uzbekistano bankų asociacijos, „Diebold Nixdorf“ ir „Sargent&Greenleaf“ palaikymu.

„Uzbekistane matome didžiulį susidomėjimą inovacinėmis technologijomis. Vyriausybė siekia jau dabar investuoti į ateities technologijas. Sekant pasaulinėmis tendencijomis, šalyje aktyviai diegiama interneto bankininkystė, naudojami šiuolaikiniai savitarnos įrenginiai. Pvz., bankai per įvairius komunikacijos kanalus išsiaiškina klientų poreikius ir atsižvelgdami į juos teikia individualias paslaugas“, – pasakoja įmonių grupės  „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Vienas iš svarbiausių konferencijos ypatumų – tai, kad visi pranešėjai savo kalbas rengė, remdamiesi įvairiose pasaulio finansų įstaigose jau įdiegtų inovacinių bankinių sprendimų patirtimi. Pranešimai sulaukė didžiulio „Banking Fusion“ dalyvių susidomėjimo ir aktyvių diskusijų.

„Bankai aktyviai domisi ir siekia diegti naujas technologijas, kurios padėtų plėsti jų verslą ir apskritai visą Uzbekistano ekonomiką,“ – sakė Uzbekistano bankų asociacijos Informacinių ir komunikacijos technologijų departamento direktorius Temur Egamberdiev.

Ši asociacija padeda šalies finansinio sektoriaus atstovams diegti inovatyvias technologijas, siekiant, kad  bankinės paslaugos būtų dar patogesnės klientams.

Renginio metu taip pat vyko bankinės įrangos ir technologinių sprendimų paroda. Joje buvo pristatyti sprendimai, skirti išplėsti bankomatų funkcionalumą, sujungti įvairius bankinės savitarnos kanalus, sustiprinti bankomatų apsaugą, paprasčiau valdyti grynųjų pinigų srautą ir atsiskaitymo įrenginių tinklus.

Konferencijos pabaigoje bankinio sektoriaus ekspertai susirinko už apvaliojo stalo, kur aptarė pagrindines šios sektoriaus tendencijas,  numatė artimiausius siekius ir veiklos kryptis.

„Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas „Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas ir  „BS/2 Uzbekistan“ („BS/2 Таshkent“) direktorius Anton Valinčius „BS/2 Uzbekistan“ („BS/2 Таshkent“) direktorius Anton Valinčius Uzbekistano bankų asociacijos Informacinių ir komunikacijos technologijų departamento direktorius Temur Egamberdiev ir „BS/2 Uzbekistan“ („BS/2 Таshkent“) direktorius Anton Valinčius Diebold Nixdorf pardavimų Europoje ir Vidurinėje Azijoje direktorė Anna Pankraz Diebold Nixdorf pardavimų Europoje ir Vidurinėje Azijoje direktorė Anna Pankraz
Bankinė konferencija „Banking Fusion 2019“ Banking Fusion 2019 Banking Fusion 2019 Tarptautinė bankinė konferencija „Banking Fusion 2019“ Taškente Banking Fusion 2019 Bankinių sprendimų paroda Bankinių sprendimų paroda „Penkių kontinentų“ grupės komanda konferencijoje „Banking Fusion 2019“ 

„Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas „Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas ir  „BS/2 Uzbekistan“ („BS/2 Таshkent“) direktorius Anton Valinčius „BS/2 Uzbekistan“ („BS/2 Таshkent“) direktorius Anton Valinčius Uzbekistano bankų asociacijos Informacinių ir komunikacijos technologijų departamento direktorius Temur Egamberdiev ir „BS/2 Uzbekistan“ („BS/2 Таshkent“) direktorius Anton Valinčius Diebold Nixdorf pardavimų Europoje ir Vidurinėje Azijoje direktorė Anna Pankraz