category header

2016

Turnyro nugalėtojo SEB banko komandos atstovai

Tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup 2016“ geriausiai sekėsi SEB banko atstovams

Š. m. lapkričio 19–20 dienomis SEB arenoje vyko bankų ir finansinių institucijų teniso turnyras „BFI Cup 2016“ (angl. International Banks’ and Financial Institutions’ Cup). Devintą kartą organizuojamame renginyje susirungė apie 80 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Šveicarijos.

Teniso mėgėjai draugiškai varžėsi vienetų, dvejetų ir komandinėse rungtyse. Suskaičiavus visus rezultatus paskelbta, kad geriausiai sekėsi SEB banko (Lietuva) komandai, kuri, surinkusi 58 taškus, užėmė pirmą vietą. Antroji vieta atiteko Baltarusijos komandai BELFIN (43 taškai), o trečiąja džiaugėsi „Danske bank“ atstovai iš Lietuvos (40 taškų).

AB SEB banko valdybos pirmininkas Raimondas Kvedaras džiaugėsi augančiu turnyro dalyvių skaičiumi ir profesionalumu. „Džiugu, kad kasmet į šį turnyrą susirenka vis daugiau dalyvių iš vis daugiau šalių. Be to, gerėja ir žaidėjų lygis. Šiemet itin įdomu buvo susirungti su Baltarusijos atstovais, kurie atvyko rimtai pasiruošę ir pasirodė labai gerai. Nepaisant stiprių varžovų, antrus metus iš eilės tampame „BFI Cup“ nugalėtojais ir nuoširdžiai tuo džiaugiamės“, – sakė R. Kvedaras.

Pirmą kartą turnyre dalyvavę baltarusiai subūrė jungtinę bankininkų ir finansininkų komandą. Jos iniciatorius „KM Group“ direktorius Igor Kushnerski sakė, kad tai graži tradicija ir gera proga pabendrauti. „Smagu, kad vyksta tokie turnyrai, kuriuose gali varžytis neprofesionalai. Džiaugiamės kvietimu ir galimybe pakovoti teniso kortuose bei pabendrauti su kaimyninės šalies kolegomis“, – kalbėjo I. Kushnerski.

„BFI Cup“ organizatorė – bendrovė „Green Media“. Turnyrą šeštus metus iš eilės remia UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2).

„BFI Cup 2016“ rezultatai

 Moterys iki 35

1. Daiva Uosytė (Danske)
2. Dovilė Revutaitė (SEB Lietuva)
3. Gintarė Skrolienė (Nordea)

Moterys 35+

1. Eva Nei (Nordea)
2. Inga Badikonienė (SEB Lietuva)
3. Aurelija Čenkutė (Western Union)

Moterų dvejetai

1. Jūratė Nedzinskienė / Daiva Uosytė (Danske)
2. Eva Nei / Gintarė Skrolienė (Nordea)
3. Dovilė Revutaitė / Inga Badikonienė (SEB Lietuva)

 Vyrai iki 35

1. Oleg Lavrikov (SEB Latvija)
2. Vytautas Jakučionis (SEB Lietuva)
3. Benitas Jonikas (Turto bankas)

Vyrai 35+

1. Maris Silitis (Swedbank)
2. Aivars Kristapsons (SEB Latvija)
3. Dmitry Volchek (BELFIN)

Vyrai 45+

1. Igoris Ryklys (Swedbank)
2. Vaidotas Aleksius (Turto bankas)
3. Sulev Raudsepp (Nordea)v

Vyrai 55+

1. Igor Kushnerski (BELFIN)
2. Robertas Urbonavičius (Danske)
3. Ural Latypov (BELFIN)

 Vyrų dvejetai

1. Alexander Panasik / Nikita Mikhnevitch (BELFIN)
2. Raimondas Kvedaras / Eigintas Vedrickas (SEB Lietuva)
3. Martins Kozlovskis / Maris Silitis (Swedbank)

TOP grupė

1. Laurynas Antropikas (Orion Securities, UAB FMI)
2. Stanislav Rabinovic (SEB Latvija)
3. Edgars Rauza (DNB Latvia)

Video reportažas

Aušra Navašinskaitė (SEB, Lietuva) Danske Bank Asmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Jūratė Nedzinskienė (Lietuva) Turto banko generalinis direktorius Vaidotas Aleksius (Lietuva) Daiva Uosytė (Danske Bank, Lietuva) SEB banko Verslo klientų skyriaus Europoje vadovas Eigintas Vedrickas Aurelija Čenkutė (Western Union) Laurynas Antropikas (Orion Securities) SEB banko prezidentas ir valdybos pirmininkas Raimondas Kvedaras (k.) ir Verslo klientų skyriaus Europoje vadovas Eigintas Vedrickas (SEB, Lietuva) Justina Pusvaškytė (SEB, Lietuva) Gina Varnagirytė (SEB, Lietuva) „Deloitte“ valdantysis partneris Andrej Surmač (k.) ir „KM Group“ direktorius Igor Kušnerskij (BELFIN, Baltarusija) Turnyro nugalėtojo SEB banko komandos atstovai Antrosios vietos laimėtoja – komanda BELFIN (Baltarusija) Iš kairės: Trečiosios vietos laimėtojo Danske Bank (Lietuva) atstovai Daiva Uosytė ir Dinas Petrikas su rėmėjos BS/2 atstovais Kornelijumi Šišla ir Tomu Augucevičiumi Vyrų dvejetų rungties nugalėtojai iš Baltarusijos: Alexander Panasik (k., „Atlant-M“) ir Nikita Mikhnevitch („Alutech Group“) Moterų dvejetų nugalėtojos Daiva Uosytė (k.) ir Jūratė Nedzinskienė (Danske Bank, Lietuva) TOP grupėje nugalėjo Laurynas Antropikas (Orien Securities, Lietuva) Vyrų iki 35 rungties nugalėtojas Oleg Lavrikov (SEB, Latvija) su rėmėjos bendrovės BS/2 vykdomuoju direktoriumi Tomu Augucevičiumi (k.) ir Pardavimo departamento direktoriumi Kornelijumi Šišla Danske Bank generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas Vyrų 35+ rungtyje triumfavo „Swedbank“ atstovas Maris Silitis (Latvija) Vyrų 55+ rungties laimėtojas „KM Group“ direktorius Igor Kushnerski (BELFIN, Baltarusija) su rėmėjais: BS/2 Pardavimo departamento direktoriumi Kornelijumi Šišla (k.) ir vykdomuoju direktoriumi Tomu Augucevičiumi Vyrų 45+ rungties laimėtojas Igoris Ryklys (Swedbank, Lietuva) ir BS/2 Pardavimo departamento direktorius Kornelijus Šišla Moterų iki 35 rungties laimėtoja Daiva Uosytė (Danske Bank, Lietuva) Moterų 35+ rungties nugalėtoja Eva Nei (Nordea, Estija) su BS/2 generaliniu direktoriumi Tomu Bubliu (k.) ir vykdomuoju direktoriumi Tomu Augucevičiumi Robertas Urbonavičius (Danske Bank, Lietuva) „BFI Cup 2016“

Aušra Navašinskaitė (SEB, Lietuva) Danske Bank Asmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Jūratė Nedzinskienė (Lietuva) Turto banko generalinis direktorius Vaidotas Aleksius (Lietuva) Daiva Uosytė (Danske Bank, Lietuva) SEB banko Verslo klientų skyriaus Europoje vadovas Eigintas Vedrickas