category header

2016

„Diebold Nixdorf“ netiesioginio pardavimo vadovas Rytų ir Centrinėje Europoje J. Struck (ketvirtas iš k.) partnerių tinklo vadovas B. Wenderoth (antras iš k.) ir EECA regiono pardavimo vadovė A. Pankraz su „Penkių kontinentų“ valdybos pirmininku I. Dadašovu (antras iš d.) BS/2 generaliniu direktoriumi T. Bubliu (pirmas iš k.) vykdomuoju direktoriumi T. Augucevičiumi (trečias iš k.) Pardavimo departamento direktoriumi K. Šišla (pirmas iš d.) ir „ASHBURN International“ vykdomuoju direktoriumi Ž. Šarafanovičiumi (trečias iš d.)

Įmonių grupėje „Penki kontinentai“ svečiavosi „Diebold Nixdorf“ atstovai

Š. m. spalio 7 dieną Vilniuje, įmonių grupėje „Penki kontinentai“, lankėsi kompanijos „Diebold Nixdorf“ atstovai: netiesioginio pardavimo vadovas Centrinėje ir Rytų Europoje Joachim Struck, tarptautinio partnerių tinklo vadovas Bernd Wenderoth ir Rytų Europos bei Centrinės Azijos regiono pardavimo vadovė Anna Pankraz. Tai pirmasis įmonės atstovų vizitas grupėje po bendrovių „Wincor Nixdorf“ ir „Diebold“ susijungimo.

Viešnagės metu vadovai susipažino su grupės veikla, antrinių bendrovių „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), „ASHBURN International“, „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kuriamais sprendimais ir įgyvendinamais projektais, susitiko su grupės vadovybe ir aptarė einamuosius darbus bei tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.

Kompanijų „Diebold Nixdorf“ ir BS/2 partnerystė tęsiasi jau daugiau nei du dešimtmečius. BS/2 yra auksinė „Diebold Nixdorf“ partnerė, bendradarbiaujanti visose srityse (angl. fully integrated).