category header

2013

Iš kairės į dešinę: apdovanojimas už geriausią bankinį sprendimą (angl. Best Banking Solution 2012/2013) ir apdovanojimas už geriausias bankinės įrangos priežiūros paslaugas (angl. Best Banking Service 2012/2013)

„Wincor Nixdorf“ partnerių suvažiavime – dalijimasis patirtimi ir apdovanojimų gausa

Bankinės įrangos gamybos lyderės Vokietijos kompanijos „Wincor Nixdorf“ partneriai rugsėjo 30–spalio 2 dienomis rinkosi Vokietijos mieste Bad Driburge, kur vyko „Regional Partner Summit Europe 2013“. Suvažiavimą atidaręs „Wincor Nixdorf“ prezidentas ir generalinis direktorius Eckard Heidloff teigė, kad tik veikdami kartu galime pasiekti geriausių rezultatų.

Europoje dirbantys „Wincor Nixdorf“ partneriai renginyje dalijosi patirtimi, domėjosi naujovėmis, mezgė naujus ryšius, diskutavo apie partnerių tinklo stiprinimą ir plėtrą. Iš viso suvažiavimas po vienu stogu subūrė per 120 dalyvių, kurie atstovavo beveik 60-iai kompanijų.

Kartu su įmonėmis iš įvairių Europos šalių suvažiavime dalyvavo ir Lietuvos bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) komanda. Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti BS/2 – ilgametė „Wincor Nixdorf“ partnerė, ne tik tiekianti Baltijos, Rytų ir Centrinės Azijos bei kitų šalių finansų ir mažmeninės prekybos sektoriams Vokietijos kompanijos įrangą, bet ir kurianti prie jos derančius programinius sprendimus, padedančius automatizuoti, optimizuoti ir plėsti verslą.

„Susitikimai su specialistais iš kitų šalių – tai puiki galimybė pasidalyti patirtimi, sužinoti apie nuveiktus darbus ir naujoves, pasisemti įkvėpimo, aptarti galimus bendradarbiavimo aspektus. Kadangi susitikimas organizuotas pasibaigus „Wincor Nixdorf“ finansiniams metams, nemažai dėmesio skyrėme nuveiktų darbų analizei, reikšmingiems pasiekimams, ateities strategijai“, – teigė BS/2 direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

Nedidelėmis teminėmis grupėmis pasiskirstę suvažiavimo dalyviai aptarė ne vieną aktualią temą: mažmeninės prekybos automatizavimą, pinigų srautų recirkuliacijos projektus, bankininkystės rinkos tendencijas, turėjo galimybę susipažinti su naujausiais „Wincor Nixdorf“ produktais ir sprendimais.

Netrūko renginyje ir malonių akimirkų. Vokietijos kompanija tiek mažmeninės prekybos, tiek bankininkystės srityse dirbančias partneres apdovanojo už geriausias paslaugas, sprendimus, pardavimo pasiekimus, padarytą pažangą ir kt. Bendrovė BS/2 įvertinta net dviem svariais apdovanojimais.

Geriausiu sprendimu (angl. Best Banking Solution 2012/2013) įvardytas BS/2 produkto „Payments.iQ įdiegimas Kazachstano VTB banke, o geriausios paslaugos kategorijoje (angl. Best Banking Service 2012/2013) įvertinta sėkminga antrinės BS/2 bendrovės „BS/2 Latvija“ veikla.

„Tai ne pirmas kartas, kai gauname apdovanojimą už teikiamas paslaugas. Tai tik dar kartą įrodo, kad įmonėje įdiegti ISO 20000 ir ISO 27001 standartai bei galiojančios procedūros veikia ir atneša realios naudos. Mūsų sukurta programinė įranga „Service Desk.iQ“ ir atskiras „Service Desk“ padalinys užtikrina greitą reakcijos į užklausą laiką bei aukštą įrangos prieinamumą“, – sako BS/2 Techninės priežiūros departamento direktorius Tomas Bublys.

Pasibaigus oficialiajai daliai, suvažiavimo dalyvių laukė išvyka į vieną iš Vokietijos „Formulės 1“ trasų, simbolizuojančių spartų inovacijų tobulėjimą bei siekį visuomet būti priekyje. Tokie partnerių suvažiavimai - puiki galimybė ne tik apsikeisti patirtimi, sužinoti kažką naujo, taip pat puiki galimybė dėlioti naujas mintis apie produktų tobulinimą ar naujų atsiradimą.