category header

2013

Iš kairės į dešinę: apdovanojimas už geriausią bankinį sprendimą (angl. Best Banking Solution 2012/2013) ir apdovanojimas už geriausias bankinės įrangos priežiūros paslaugas (angl. Best Banking Service 2012/2013)

BS/2 būstinėje svečiavosi bendrovės „Capsys“ atstovai

Paskutinę rugsėjo savaitę Vilniuje, centrinėje bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) būstinėje, lankėsi Vengrijos kompanijos „Capsys Informatikai Kft.“ („Capsys“) atstovai: pardavimo vadovas Andras Szentgyörgyi, verslo konsultacijų vadovas Sandor Szalai ir verslo plėtros vadovas Rusijos ir NVS šalims Andriy Kuzmenko.

„Susipažinome su įmone „Capsys“ Maskvoje vykusioje parodoje „iFin 2013“. O šis pirmasis oficialus vizitas – galimybė daugiau sužinoti vieniems apie kitų veiklą, aptarti bendradarbiavimo ir partnerystės galimybes, galimus bendrus projektus“, – sako BS/2 Verslo plėtros departamento direktorius Pavel Drobinov.

1998 metais įkurta Vengrijos IT ir konsultavimo paslaugų bendrovė „Capsys“ kuria ir diegia programinius sprendimus bankams, pensiniams fondams, draudimo kompanijoms ir kitoms finansų institucijoms Centrinėje ir Rytų Europoje. Daugiausia dėmesio įmonė skiria vertybinių popierių, pensinių fondų, investicinių portfelių valdymo ir automatizavimo sprendimams. Bendradarbiavimas su BS/2 leistų „Capsys“ išplėsti savo paslaugų portfelį ir pasiūlyti klientams papildomų funkcijų, o Lietuvos bendrovei tai galimybė sukurti kompleksinį bankams skirtų paslaugų paketą.