category header

2013

Baltijos šalių bankininkai rungsis teniso turnyre

Šį savaitgalį bankų atstovai rinksis Vilniuje ne aptarti rimtus finansinius klausimus, o smagiai praleisti laisvalaikį su teniso rakete rankoje. Š. m. lapkričio 16–17 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyks „Baltic Banks Tennis Cup“ teniso turnyras.

Penktasis, jau tradicinis Lietuvos bankininkų turnyras šiemet kviečia jau ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių bankų atstovus. Renginį organizuojančios įstaigos „ATW sprendimai“ atstovo Arūno Valicko teigimu, norinčiųjų dalyvauti skaičius per turnyro istoriją išaugo daugiau nei dvigubai – vis daugiau bankininkų randa laiko prisidėti prie tokios gražios iniciatyvos ir išbando savo jėgas teniso aikštelėje.

„Lietuvos teniso kortuose kasdien galima sutikti nemažai bankininkų, todėl kilo idėja surengti teniso turnyrą, skirtą būtent bankininkams. Per ketverius metus renginys gerokai išaugo, tapo tradicinis, tad su turnyro partnere – generaline rėmėja BS/2 – kilo idėja pakviesti ir kitų Baltijos šalių bankininkus. Džiugu, kad turnyras auga ir stiprėja, ateityje galbūt prisidės ir bankininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos bei Skandinavijos šalių. Juk gydytojai turi savo čempionatą, odontologai savo, tad, manau, galima pasvajoti ir apie bankininkų Europos čempionatą“, – sako A. Valickas.

Pagrindinė renginio rėmėja jau ne pirmus metus išlieka UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). Bendrovės direktoriaus pavaduotojo Tomo Augucevičiaus teigimu, tai gera proga susitikti ir pabendrauti su klientais neoficialioje aplinkoje.

„Darbas su klientais – tai ne tik oficialūs susitikimai, konferencijos, derybos, bet ir kartu leidžiamas laisvalaikis. Mūsų remiamas teniso turnyras – tai galimybė pažinti savo klientus iš kitos pusės, parodyti jiems, kad sveikas ir turiningas laisvalaikis – sėkmingo verslo dalis“, – sako T. Augucevičius.

Kitas bankų teniso turnyras numatomas 2014 metų rudenį.

Įspūdžiai iš ankstesnių bankininkų teniso turnyrų

 

Lietuvos bankų teniso raketė 2013