category header

2013

BS/2 atstovai Paulius Bučelis (k.) ir Artur Kurginian pristatė „ATMeye.iQ“ sprendimą.

Parodoje „ATM Security 2013“ – „ATMeye.iQ“ versijos 1.1.3 pristatymas

Spalio 22–23 dienomis Londone vyko XIII specializuota paroda konferencija „ATM Security 2013“. Tai vienas didžiausių renginių pasaulyje, skirtų aktualiausioms bankomatų saugumo temoms. Konferencijos organizatoriai – Europos bankomatų pramonės asociacija „ATMIA Europe“ ir tyrimų bei konsultavimo kompanija RBR (angl. Retail Banking Research).

Savitarnos įrangos gamintojai, saugumo produktų ir sprendimų kūrėjai per dvi renginio dienas pristatė įvairius įrenginių apsaugos būdus – pradedant moderniomis fizinėmis priemonėmis, kurios itin aktualios tokiose šalyse kaip Brazilija, Pietų Afrikos Respublika, Italija, ir baigiant intelektiniais programiniais produktais. Be to, konferencijos dalyviai galėjo susipažinti su naujausiais bankomatų saugumo tyrimais, pasidalyti sukaupta patirtimi.

„Dalyvavimas tokiuose tarptautiniuose renginiuose kaip „ATM Security 2013“ – ne tik galimybė užmegzti naujų kontaktų, susitikti su partneriais, bet ir gera proga priminti apie savo produktus, sėkmingą jų naudojimą. Be to, saugumo temas gvildenanti konferencija – tai vieta, kurioje pristatomos rinkos naujovės, inovatyvūs sprendimai“, – sako BS/2 Pardavimo departamento direktorius Paulius Bučelis.

Šių metų renginyje BS/2 pristatė savitarnos įrenginių apsaugą užtikrinančio sprendimo „ATMeye.iQ“ 1.1.3 versiją.

„Dėl apsaugos spragų ir trūkumo patiriami bankų nuostoliai siekia milijardus eurų. Atnaujinta ATMeye.iQ versija siūlo USB ir IP kamerų palaikymą, suteikia nuotolinį failų administravimą, taip pat vaizdo peržiūrą realiuoju režimu. Visa tai išbandė į mūsų stendą užsukę parodos lankytojai“, – teigia BS/2 atstovas Artur Kurginian.

Parodoje taip pat pristatyta viena iš versijos „ATMeye.iQ 1.1.3“ naujienų – „Mobile ATMeye.iQ“. Šis sprendimas suteikia galimybę iškart gauti perspėjimą į mobilųjį įrenginį apie bet kokius įtartinus veiksmus su savitarnos įrenginiu ar šalio jo. Mobilioji aplikacija yra prieinama „Google play“ svetainėje. Ja itin paprasta ir patogu naudotis.

Daugiau apie „ATMeye.iQ

Daugiau apie „ATM Security“