category header

2013

„ATM Security 2013“: išskirtinis dėmesys bankomatų saugumui

Londone, „Victoria Park Plaza“ viešbutyje, spalio 22–23 dienomis vyks specializuota konferencija „ATM Security 2013“. Tai jau 13 kartą organizuojamas renginys, skirtas aktualiausioms bankomatų saugumo temoms. Pernai konferencija sutraukė beveik 300 dalyvių iš 43 pasaulio šalių.

„ATM Security 2013“ – tai dviejų dienų renginys, kuriame specialistai pristatys naujausius bankomatų saugumo tyrimus ir dalysis sukaupta patirtimi. Specialioje parodų erdvėje konferencijos dalyviai galės susipažinti su naujausiais bankomatų saugos sprendimais.

Šiuo metu pasaulyje yra 2,6 milijono bankomatų. Prognozuojama, kad šis skaičius iki 2018 metų išaugs 1,1 mln. Deja, augant bankomatų skaičiui, auga ir nepageidaujamų įvykių, susijusių su bankomatais, skaičius.

Aktyviai prie šių problemų sprendimo prisideda ir bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). Šių metų konferencijoje „BS/2“ pristatys naują jau gerai žinomo ir daugelį apdovanojimų pelniusio ATMeye.iQ sprendimo versiją. Tai integruotas programinis sprendimas, garantuojantis savitarnos įrenginių apsaugą ir rizikos, susijusios su sukčiavimu bankomatuose (angl. Fraud Control) ir vandalizmu, sumažinimą.

„Šįkart konferencijoje daug dėmesio bus skiriama atnaujintai „ATMeye.iQ“ versijai 1.1.3, kuri siūlo USB ir IP kamerų palaikymą, suteikia nuotolinį failų administravimą, taip pat vaizdo peržiūrą realiuoju režimu. Renginyje bus pristatyta viena iš versijos „ATMeye.iQ 1.1.3“ naujienų – „Mobile ATMeye.iQ 1.1.3“. Šis sprendimas suteikia galimybę iškart gauti perspėjimą į mobilųjį įrenginį apie bet kokius įtartinus veiksmus su savitarnos įrenginiu ar šalio jo“, – teigia „BS/2“ atstovas Artur Kurginian.

Konferencijos organizatoriai – Europos bankomatų pramonės asociacija „ATMIA Europe“ ir tyrimų bei konsultavimo kompanija RBR (angl. Retail Banking Research). „BS/2“ nuo 2001 metų yra valdybos ATMIA narė ir aktyviai dalyvauja asociacijos organizuojamuose renginiuose.

ATM Security 2012

 

Plačiau apie konferenciją ATM Security