category header

2012

„Wincor World 2012“: novatoriškos idėjos sėkmingai verslo plėtrai

Vokietijos savitarnos įrangos gamintojos „Wincor Nixdorf“ svetainėje teigiama, kad joks kitas renginys nesiūlo tiek galimybių bankinio ir mažmeninės prekybos sektorių atstovams optimizuoti savo verslą pasitelkus į pagalbą naujausias technologijas, kaip „Wincor World“. Taigi, š. m. spalio 16–18 dienomis visi, kam rūpi jų verslo perspektyvos, kviečiami į Vokietiją, Rheda-Wiedenbrück miestą, kur vyks kasmetė specializuota tarptautinė paroda „Wincor World 2012“.

Mažmeniniams prekybos sektoriams skirtų sprendimų parodą verta aplankyti dėl daugelio priežasčių:

  • specialistų pranešimai
  • konferencijos
  • ekspertų patarimai
  • rinkos naujovės ir aktualijos
  • tarptautiniai ryšiai
  • susitikimai su partneriais

Kartu su tokiomis pasaulinėmis kompanijomis, kaip „Motorola Solutions“, „Microsoft“, „Casio“, „Symantec“, auksinio partnerio statusu parodoje jau 11 metus iš eilės dalyvaus bendrovė BS/2. Daugiau nei 15 metų bankiniame ir mažmeninės prekybos sektoriuje sėkmingai dirbanti kompanija tarptautinėje parodoje pristatys „.iQ“ produktų šeimą, sukurtą specialiai finansų sektoriui ir prisidedančią prie sėkmingos verslo plėtros.

Savitarnos įrenginių saugumą ir techninį monitoringą garantuoja „ATMeye.iQ“ (sparčiai augant mobiliųjų prietaisų skaičiui, siūloma galimybė administruoti sistemą ir planšetiniu kompiuteriu bei mobiliuoju telefonu). Standartinį savitarnos įrangos funkcionalumą naujomis funkcijomis (mokėjimais, pervedimais, el. bankininkystės paslaugomis) išplėsti padeda „Payments.iQ“. Viso padalinio saugumą užtikrina ir galimybę nuotoliniu būdu kontroliuoti visus su saugumu susijusius procesus suteikia „Brancheye.iQ“. „Central Video Management.iQ“ – galimybė siųsti į savitarnos įrenginius informaciją apie vykstančias kampanijas, akcijas, išskirtinius pasiūlymus bei efektyviai valdyti reklamos srautus. Grynųjų pinigų operacijas kontroliuoti padeda „SmartSafe.iQ“, lengvai ir greitai diegiamas į bet kokią sistemą. Be to, pirmą kartą bus pristatoma kompanijos „Vivotech“ technologija paremta naujovė, leidžianti nuskaityti duomenis iš kortelės ją tik prilietus prie bankomato.

Plačiau apie „.iQ“ produktų šeimą

Plačiau apie parodą

Plačiau apie BS/2 dalyvavimą „Wincor World“ parodose