category header

2012

BS/2 stende

Rusijos sostinėje – tarptautinis bankinis forumas

Š. m. spalio 22–23 dienomis Maskvoje vyksta tarptautinis forumas „Bankinė savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų apyvarta“, kurį jau ketvirtus metus iš eilės rengia bankinėms technologijoms skirtas žurnalas „Plus“. Tai renginys, tradiciškai po vienu stogu suburiantis Rusijos ir kitų NVS bei užsienio šalių bankų atstovus, bankinės techninės ir programinės įrangos gamintojus ir platintojus, bankinės savitarnos ekspertus – daugiau nei 800 dalyvių, 55 kompanijas-partneres, 53 pranešėjus.

Pagrindinės forumo temos – bankinė savitarnos įranga ir įvairūs jai skirti techniniai bei programiniai sprendimai, rinkos tendencijos ir perspektyvos, bankų veiklos automatizavimas ir resursų optimizavimas, biometrija ir kitos inovacijos, įrangai kylančios grėsmės ir kovos su jomis būdai, savitarnos įrenginių tinklų monitoringas ir valdymas bei daugybė kitų. Renginio metu vyksta konferencija, paroda, planuojama daugybė diskusijų aktualiomis temomis.

Forume Maskvoje partnerės statusu dalyvaujanti Lietuvos bendrovė BS/2 renginyje pristato „.iQ“ produktų šeimą. Savitarnos įrangos saugumui užtikrinti BS/2 siūlo programinį vaizdo stebėjimo produktą „ATMeye.iQ. Jis ne tik mažina kylančių grėsmių riziką, bet ir suteikia galimybę sumažinti apsaugai skirtas sąnaudas, padeda spręsti konfliktines situacijas su įrenginių naudotojais. Banko padalinio saugumą užtikrinti padeda „Brancheye.iQ“. BS/2 sukurtas „Payments.iQ leidžia įprastą savitarnos įrenginį panaudoti ne tik standartinėms operacijoms atlikti, bet ir sumokėti komunaliniams mokesčiams, naudotis el. bankininkyste. Automatiniams kasininko seifams skirtas „SmartSafe.Q padeda valdyti visas grynųjų pinigų operacijas – nuo valiutos keitimo iki prognozavimo.

Plačiau apie šiuos ir kitus „.iQ“ produktus

Daugiau apie BS/2 sprendimus sužinosite užsukę į stendą Nr. 34.

Plačiau apie renginį