category header

2012

„Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas (k.) ir „Wincor Nixdorf“ prezidentas Eckard Heidloff

Parodoje „Wincor World 2012“ – modernūs BS/2 produktai savitarnos įrenginiams

 Vokietijoje tęsiasi kasmetė specializuota paroda konferencija „Wincor World 2012“. Rheda-Wiedenbrück mieste renginį organizuojantis koncernas „Wincor Nixdorf“ drauge su 46 partneriais iš 90 pasaulio šalių pristato naujausius produktus, programinę įrangą, paslaugas, padedančius mažmeninės prekybos ir bankininkystės įmonėms optimizuoti savo veiklą pasitelkus į pagalbą moderniausias technologijas.

Kartu su tokiomis pasaulinėmis kompanijomis, kaip „Casio“, „Microsoft“, „Epson“, „Motorola Solutions“, auksinio partnerio statusu parodoje dalyvauja ir Lietuvos bendrovė BS/2. Įmonės stende lankytojai gali išsamiai susipažinti su „.iQ“ produktų šeima – savitarnos įrangai skirtais programiniais sprendimais „ATMeye.iQ“, „SmartSafe.iQ“, „Payments.iQ“, „Brancheye.iQ“ ir kt.

„Didėjant savitarnos įrenginių saugumo problemai, itin domimasi vaizdo stebėjimo ir apsaugos sprendimu „ATMeye.iQ“. Parodoje demonstruojame galimybę valdyti jį mobiliaisiais įrenginiais: gavus pranešimą apie incidentą, išmaniojo telefono ar planšetės ekrane galima pamatyti, kas vyksta aplink bankomatą, prireikus iš karto iškviesti specialiąsias tarnybas arba net išjungti įrenginį“, – pasakoja BS/2 Programinės įrangos pardavimo skyriaus vadovas Denis Korobkov.

BS/2 specialistai taip pat pasiūlė galimybę mobiliojo prietaiso ekrane stebėti vidinių kamerų fiksuojamą vaizdą bei gerokai platesnį išorinių kamerų vaizdą – fiksuojamas ne tik naudotojo veidas ir atliekamos operacijos, bet ir tai, kas vyksta aplinkui įrenginį. Primename, kad atnaujinta „ATMeye.iQ“ versija 1.1.3 palaiko iki 4 analoginių arba USB vaizdo kamerų.

Į BS/2 stendą užsukę lankytojai domėjosi ir sprendimu „Payments.iQ“, kuris išplečia standartinį savitarnos įrenginio (bankomato, informacinio kiosko, mokėjimo terminalo) funkcionalumą. BS/2 specialistai demonstravo, kaip naudojantis įprastu bankomatu galima ne tik atlikti standartines operacijas, bet ir sumokėti mokesčius už internetą, šildymą, elektros energiją, kitas komunalines paslaugas, atlikti pervedimą, naudotis el. bankininkyste.

Įmonės stende parodos lankytojai taip pat gali susipažinti su moderniais techniniais sprendimais. Čia demonstruojama Contactless technologija, kai prilietus kortelę prie bankomato klientui leidžiama atlikti visas įprastas operacijas. Populiarumo nestokoja ir biometrinis naudotojo atpažinimo būdas – piršto atspaudas leidžia identifikuoti klientą be PIN kodo ar kito slaptažodžio ir vykdyti bet kokius norimus veiksmus.

Paroda „Wincor World 2012“ tęsiasi iki spalio 18 dienos.

Plačiau apie parodą

Plačiau apie „.iQ“ produktų šeimą