category header

2012

Organizatoriai ir konferencijos svečiai

Moldovoje BS/2 specialistai pristatė bankinio sektoriaus inovacijas

Ilgametė bendrovės BS/2 partnerė Moldovoje „DAAC System Integrator“ š. m. gruodžio 13 dieną surengė bankinių technologijų forumą. BS/2 ekspertų delegacija su 14-os didžiausių šalies bankų atstovais Kišiniove aptarė bankinio pasaulio aktualijas, supažindino su rinkos inovacijomis.

„DAAC System Integrator“ – didžiausia Moldovos kompanija, kurios veikla apima tiek programinių sprendimų kūrimą, tiek daugiafunkcių sistemų diegimą informacinių bei komunikacinių technologijų sektoriuje. Įmonės klientai – lyderiaujantys Moldovos bankai, finansų įstaigos, valdžios institucijos.

BS/2 delegacijos atstovai forume aptarė su bankine įranga susijusias nusikalstamumo problemas ir pristatė jas spręsti padedantį bei prevenciją užtikrinantį programinį sprendimą „ATMeye.iQ. Lietuvos įmonės partnerė Vokietijos bendrovė „Wincor Nixdorf“ pristatė CINEO savitarnos įrenginių produktų liniją, „ProCash“ bankomatus, kurie išsiskiria patikimumu, aukšta kokybe ir patrauklia kaina. Verta paminėti, kad daugiau nei 50 proc. Moldovos bankinės rinkos užima būtent „Wincor Nixdorf“ techninė įranga. Forume bankų techninių padalinių specialistai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie techninio monitoringo galimybes naudojant kompleksinį sprendimą „ProView“ ir prie jo derantį BS/2 sprendimą „Service Desk.iQ“, priklausantį „.iQ“ produktų šeimai.

Kaip teigia BS/2 Regioninio pardavimo vadovas Nikolaj Zaleščuk, tokie specializuoti renginiai naudingi tiek bankams, tiek jiems įvairią įrangą tiekiančioms kompanijoms.

„Jau ne kartą įsitikinome, kad tokie susitikimai su klientais – tai galimybė iš pirmų lūpų išgirsti jiems rūpimas temas, atsakyti į kylančius klausimus, išsamiau susipažinti su bendra šalies situacija, vyraujančiomis nuotaikomis. Na, o bendrovei BS/2, kuri jau daugiau nei 10 metų drauge su „DAAC System Integrator“ sėkmingai dirba Moldovos bankiniame sektoriuje, tai gera proga papasakoti apie naujus produktus ir inovatyvius sprendimus, jų privalumus“, – sako N. Zaleščuk.