category-header

2012

Susitikime su Kirgizijos ambasadoriumi aptartas tolimesnis abiejų šalių bendradarbiavimas

Lietuvos verslo konfederacijos kvietimu Lietuvoje viešėjęs Kirgizijos Respublikos ambasadorius Erikas Asanalijevas (Erik Asanaliev) balandžio 10 dieną susitiko su Lietuvos verslo organizacijų vadovais ir suinteresuotų įmonių atstovais, tarp kurių – ir „Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausančios bankinių technologijų bendrovės BS/2atstovai.

„Verslo misijos į Mongoliją“ delegacijoje – BS/2 atstovai

Lietuvos verslo konfederacija, bendradarbiaudama su Lietuvos ambasada Kinijoje, š. m. balandžio 15–19 dienomis inicijuoja „Verslo misiją į Mongoliją“. Jos metu planuojamas verslo forumas, dvišaliai susitikimai su įvairių ūkio sektorių bei valstybinių institucijų atstovais, vietinių įmonių lankymas, susitikimai su asocijuotų verslo struktūrų atstovais, konsultacijos su vietos ekspertais.

Lietuvos bankininkus kviečia „Bankų teniso raketė 2012“

Š. m. kovo 31–balandžio 1 dienomis Vilniuje vyks trečiasis bankų teniso turnyras „Bankų teniso raketė 2012“, subursiantis sportui neabejingus įvairių Lietuvoje veikiančių bankų atstovus, kurie varžysis vienetų, dvejetų bei komandinėse rungtyse.

Hanoveryje baigėsi „CeBIT 2012“

photo gallery

Kovo 6–10 dienomis Hanoveryje (Vokietijoje) vyko vienas didžiausių IT bei skaitmeninės ir telekomunikacijų pramonės renginys „CeBIT 2012“, po vienu stogu subūręs rimčiausius šios srities verslininkus iš viso pasaulio.

BS/2 atstovai lankosi Gruzijoje

Š. m. kovo pradžioje BS/2 Technikos priežiūros departamento technikos direktoriaus T. Bublio vadovaujama delegacija lankosi Gruzijoje. Pagrindiniai darbo vizito tikslai – susitikimai su esamais partneriais ir klientais bei antrinės bendrovės „BS/2 Gruzija“ teikiamų paslaugų auditas.

Klimato sąlygos – bankomatams ne kliūtis

Ekstremalūs klimato reiškiniai, tokie kaip netikėtai užklupę šalčiai ar karščiai, dažnai suteikia daugybę nepatogumų mūsų kasdienei veiklai. Jie gali tapti ir viena iš laikinai sutrikusios bankomatų ir kitų savitarnos įrenginių veiklos priežasčių.