category-header

2012

BS/2 talkins įgyvendinant Probacijos įstatymą

video

Liepos 1-ąją Lietuvoje įsigalioja Probacijos įstatymas, numatantis lygtinai nuteistų asmenų kontrolę elektroninėmis stebėjimo priemonėmis. Pareigūnų teigimu, vieno nuteistojo išlaikymas valstybei šiandien kainuoja apie 50 litų per dieną, o pritaikius modernią įrangą, kaina tesiektų apie 13 litų.

Vilniuje vyks konferencija, skirta mokėjimo kortelių saugumo standartams

Dauguma modernaus pasaulio gyventojų šiandien nebeįsivaizduoja gyvenimo be mokėjimo kortelės. Tačiau augant jų skaičiui, daugėja ir įvairių su jomis susijusių klausimų, kuriuos sprendžia už mokėjimo kortelių priežiūrą atsakingos organizacijos. Itin daug dėmesio skiriama saugumo problemai.

„KITEL 2012“: koja kojon su laiku

Programinio aprūpinimo inovacijos ir naujausi atradimai, Wi Fi ir VoIP įranga, laidų ir kabelių produkcija, verslo procesų optimizavimas ir daugybė kitų sprendimų bus pristatyta parodoje konferencijoje „KITEL 2012“, kuri vyks gegužės 29–31 dienomis Almatoje (Kazachstanas).

Europos dieną geriausioms įmonėms įteikti LVPA apdovanojimai

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra, administruojanti Europos Sąjungos paramą Lietuvos verslui, moksliniams tyrimams ir technologijų plėtrai, turizmo ir energetikos sektoriams, gegužės 9-ąją sukvietė partnerius, projektų vykdytojus, žiniasklaidos atstovus paminėti Europos dieną.