category header

2004

Bevielio ryšio tinklo prieiga – „Europoje“

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė įrengė bevielio ryšio prieigą „Europos“ prekybos centre. Šiandien technologijos jau leidžia savo darbus tvarkyti ne tik biure, bet ir įvairiose viešosiose vietose. Žiūrėkite videoreportažą

Informacinės technologijos vis labiau skverbiasi į kasdienį mūsų gyvenimą. Mobilumas įgauna vis didesnį pagreitį, todėl „Penkių kontinentų“ įmonių grupė (www.5ci.lt), siekdama pralenkti modernius technologijų sprendimus, įrengė bevielio ryšio prieigą „Europos“ prekybos centre (Konstitucijos pr. 7A, Vilnius, www.europacentras.lt). Šiandien technologijos jau leidžia savo darbus tvarkyti ne tik biure, bet ir įvairiose viešosiose vietose.

Bevielio ryšio tinklo prieigos, populiariai vadinamos „Hot Spot“, leidžia pasauliniu kompiuterių tinklu naudotis visur: oro uostuose, prekybos ir paslaugų centruose, restoranuose, viešbučiuose ir pan. Tam nereikia jokių papildomų kabelių, laidų. „Hot Spot“ – bevielis duomenų perdavimo ryšys, suteikiantis galimybę nešiojamuoju kompiuteriu naudotis interneto bei intraneto ištekliais.

Norėdami kokybiškiau ir įdomiau bendrauti su verslo partneriais ar draugais, pasitelkite interneto kamerą. „Europos“ prekybos centre galite naudotis vaizdo konsultacijomis, organizuoti verslo susitikimus. Jau balandžio pabaigoje 31-ajame „Hanner“ verslo centro aukšte duris atvers moderni konferencijų salė, kurioje galima rengti ne tik verslo konferencijas, bet ir dalykinius susitikimus, furšetus verslo partneriams, bendrovės darbuotojams, į įmonę atvykstantiems svečiams.

„Penki kontinentai“ suteikia galimybę pasirinkti koduotą ryšio kanalą darbui su intraneto ištekliais. Tai reiškia, kad jums nereikės baimintis dėl informacijos saugumo. Iki liepos mėnesio bevieliu ryšiu naudotis „Europos“ prekybos centre kviečiame nemokamai. Vėliau interneto naršymas kainuos. Prekybos centre nesunkiai gausite čekį, kuriame bus nurodyta instrukcija, kaip naudotis bevieliu interneto ryšiu.