category header

1998

(Iš dešinės į kairę) Yasuo Omae - direktorius, Kazutaka Masuda - pardavimo ir marketingo menedžeris, Kazutaka Sawano - techninio palaikymo menedžeris.

STAR MICRONICS ASIA LTD. atstovai susitiko Penkių Kontinentų vadovybe

1998 06 16 - 17 dienomis UAB "Penki kontinentai" lankėsi STAR MICRONICS ASIA LTD. atstovai. Susitikime su Penkių Kontinentų vadovybe, komercijos, bankinių technologijų ir techninio skyriaus atstovais buvo aptartos svarbiausios biznio problemos, jų sprendimo būdai, perspektyvos, rinkos tyrimas. Taip pat STAR MICRONICS ASIA LTD. atstovai aplankė keletą stambiausių vartotojų, kur dirba Star Micronics spausdintuvai.

photo4s.jpg (15310 bytes)Susitikime su AB Lietuvos Taupomasis Bankas Informacinių Technologijų departamento direktoriumi R.Urbonavičiumi ir jo pavaduotoju G. Bertašiumi. STAR MICRONICS atstovai pristatė du naujus spausdintuvus – LC-8021 ir LC-8521.

Šių spausdintuvų aprašymus ir technines charakterisitkas lietuvių kalba netrukus galėsite rasti mūsų svetainės produktų skyrelyje ir galėsite išbandyti jų darbą mūsų salone. Malonu pastebėti, kad mūsų kolegas iš Japonijos maloniai nustebino PVM sąskaitos – faktūros ir transporto važtaraščiai, nes tai neyprasta jų šalyje.Sėkmingai praleidę šias dvi dienas Lietuvoje, garbingi svečiai išvyko pas kitus Europos partnerius.

photo4s.jpg (15310 bytes)

Spausdintuvas LC-8021        Spausdintuvas LC-8521