header

Kompleksiniai sprendimai

Mūsų siūlomi kompleksiniai sprendimai – tai pažangios techninės įrangos ir specializuotų programinių produktų komplektas. Šie sprendimai lengvai pritaikomi skirtinguose verslo sektoriuose ir gali būti sėkmingai naudojami siekiant konkrečių Jūsų įmonės tikslų. 

Techninės ir programinės įrangos kompleksas „VTM.iQ“

Tai kompleksinis sprendimus, kuris iš esmės pakeis Jūsų požiūrį į klientų aptarnavimą ir padarys jį efektyvesnį bei inovatyvesnį. Sprendimą sudaro pažangi „Diebold Nixdorf“ techninė įranga ir specializuoti BS/2 programiniai sprendimai.

Cash-In Box.iQ

Cash-In Box.iQ - grynųjų pinigų įnešimo optimizavimo sprendimas. Tai yra patikimas grynųjų įnešimo įrenginys, integruotas su prekybos vietą prižiūrinčio banko IT sistema. Į jį taip pat įdiegtos efektyvios ir patogios visų prijungtų savitarnos įrenginių stebėsenos bei veiklos kontrolės priemonės.

A-Series - bankinės įrangos prieigos kontrolės sistema

„A-Series“ – tai naujos kartos prieigos prie bankomatų kontrolės sprendimas, skirtas bankomatų gamintojams, bankams ir inkasacijos tarnyboms užtikrinti prieinamesnę ir saugesnę bankomatų prieigos kontrolę. Jis jungia naujausią prieigos kontrolės programinę įrangą ir aukštos kokybės S&G užraktus.