header

Paštai

Pašto skyriams skirti kompanijos BS/2 sprendimai atitinka pašto organizacijų tinklo poreikius ir užtikrina veiklos optimizavimą bei duomenų ir įrenginių saugumą. Techninė įranga pašto skyriams apima automatinius seifus ir bankomatus, atitinkančius riboto sektoriaus poreikius.

Tai CINEO linijos automatiniai seifai, skirti savarankiškai atlikti grynųjų pinigų inkasacijos operacijas, ir daugiafunkciai seifai, skirti dokumentams, gryniesiems pinigams bei prekėms saugoti.

Tai „Diebold Nixdorf“ atsiskaitymo kasos ir POS sistemos „Beetle“, periferiniai įrenginiai (spausdintuvai, skeneriai, elektroniniai kainynai, grynųjų pinigų saugyklos), banknotų priėmimo automatai, savitarnos kasos ir mokėjimo sistemos („PayTower“), taros priėmimo automatai („Revendo“) ir kt.

BS/2 tiekiamos eilių valdymo sistemos, t. y. bilietų skirstytuvai, klaviatūros, skystųjų kristalų, 7 segmentų ir taškinės matricos ekranai, optimizuoja lankytojų srautus, padeda analizuoti paslaugų teikimo kokybę ir greitį bei sužinoti, kokios paslaugos turi didžiausią paklausą.

BS/2 siūlo originalių atsarginių detalių ir įrangos techninės priežiūros paslaugų. Bendrovė taip pat teikia konsultavimo ir atsarginių detalių keitimo, remonto, saugojimo bei utilizavimo paslaugas.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

Atsakymas*

* Laukai privalo būti užpildyti