header

„ProCash/Analyzer“

Produkto aprašymas

Didėjančios grynųjų pinigų apimtys ir klientų poreikiai nuolat turėti grynųjų pinigų – tai tik du iš daugelio grynųjų pinigų valdymo optimizavimo iššūkių.

„ProCash Analyzer“ – tai programinės įrangos sprendimas, skirtas visam grynųjų pinigų ciklui ir grynųjų pinigų atsargoms valdyti ir optimizuoti. Ši programinė įranga pagrįsta interneto technologijomis ir yra visų grynųjų pinigų procesų valdymo centras. Ji skirta įvairių tipų bankomatams optimizuoti. „ProCash Analyzer“ optimizuos grynųjų pinigų atsargas ir procesus visur – automatizuotuose bankomatuose, grynųjų pinigų priėmimo terminaluose, grynųjų pinigų recirkuliacijos sistemose ar įprastose kasose. Taip pat ir tvarkant monetas ir seifus bankų filialuose.

Optimizuojant atsižvelgiama į sezoninius svyravimus ir padidėjusius poreikius, pvz., mėnesio pabaigoje. Sistemoje taip pat yra pasirinktinis kalendorius vietiniams įvykiams planuoti. Sistema nuolat stebi gautus užsakymus nuo jų sukūrimo momento iki persiuntimo grynųjų pinigų transportavimo operatoriams ir šių užsakymų vykdymą.

Tai užtikrina nuolatinę proceso ir į jį įtrauktų asmenų kokybės kontrolę. Kad būtų užtikrinta efektyvi kontrolė ir atitiktis kokybės rodikliams, galima naudoti daug įvairių ataskaitų.

Privalumai

Programinė įranga „ProCash Analyzer“ nuolat realizuojama pagal SOA (į paslaugas orientuotos architektūros, angl. „Service Oriented Architectures“) standartą. Todėl ją galima lanksčiai pritaikyti verslo procesams. Funkcijų įvairovė leidžia šią programinę įrangą optimaliai įdiegti klientų aplinkoje.
Reikalavimų planavimas remiantis grynųjų pinigų tiekimo į bankomatus, bankų filialus ir grynųjų pinigų centrus ir paėmimo iš jų bendrąja išlaidų suma (optimizavimas), atsižvelgiant į:
paslaugos teikimo laiką, valstybines šventes ir vietinius renginius,
grynųjų pinigų papildymo ir paėmimo taisykles (fiksuoti arba kintantys maršrutai),
tiekimo ryšius tarp bankų filialų ir grynųjų pinigų centrų (pvz., banknotai iš centrinio banko ir monetos iš inkasatoriaus),
atskirų bankomatų užsakymų kaupimo taisykles, įvertinant bankų filialų ir grynųjų pinigų centrų lygius.

Visiems bankomatams, pvz., automatizuotiems bankomatams, grynųjų pinigų recirkuliacijos sistemoms, grynųjų pinigų priėmimo terminalams, bankomatų terminalams reikalingų banknotų ir monetų prognozė.
Banko užsakymų proceso planas – nuo optimizuotų užsakymų pasiūlymų iki užsakymo pateikimo paslaugų teikėjams ir užsakymų stebėjimo.
Verslo procesų stebėjimas, pvz., grynųjų pinigų atsargų skaičiavimo pakeitus kasetę stebėjimas.
Integruotas valdymas ir naudotojo ataskaitos.
XML pagrįsta sąsaja, skirta stebėjimo duomenims (grynųjų pinigų atsargų ir papildymo duomenų) iš kitų IT sistemų importuoti.
Daugiastruktūriškumą palaikanti įdiegtis naudojant atskirą duomenų saugyklą.

„ProCash Analyzer“ automatiškai kaupia užsakymų pasiūlymus atsižvelgdama į tiekimo ryšių konfigūravimo būdą, kad būtų sukurtas galutinis užsakymas. Naudojant stebėjimo funkciją bet kuriuo metu galima patikrinti užsakymų būseną. Naudotojai gali matyti, ar užsakymas jau įvykdytas, ar vis dar vykdomas.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

Atsakymas*

* Laukai privalo būti užpildyti