header

Kontrolė ir analizė

„ProClassic/Enterprise“

„ProClassic/Enterprise“ – tai programinės įrangos sprendimas, skirtas savitarnos kanalui realizuoti mažmeninės bankininkystės srityje. „ProClassic/Enterprise“ padeda ne tik spręsti dilemas, su kuriomis šiandien susiduria dauguma mažmeninių bankų, teikdami įvairias paslaugas vartotojams, bet ir išplėsti esamus savitarnos kanalus, remiantis daugiakanale infrastruktūra.

„ProCash/Analyzer“

„ProCash Analyzer“ – tai programinės įrangos sprendimas, skirtas visam grynųjų pinigų ciklui ir grynųjų pinigų atsargoms valdyti ir optimizuoti. Ši programinė įranga pagrįsta interneto technologijomis ir yra visų grynųjų pinigų procesų valdymo centras. Ji skirta įvairių tipų bankomatams optimizuoti.

„ProCash/Fonet“

Naudodami savitarnos padedant darbuotojams paslaugą, bankai gali lanksčiau atlikti grynųjų pinigų operacijas ir jas automatizuoti. Pvz., visas grynųjų pinigų įdėjimo ir jų paėmimo operacijas galima atlikti automatizuotuose bankomatuose arba automatizuotuose bankomatų seifuose.

„Copy Journal to Removable Media“

BS/2 „Copy Journal Solution“ skirtas EŽ failams kopijuoti iš bankomato į USB Flash kaupiklį, naudojant operatoriaus skydelio papildomą meniu SOP (Service and Operating Panel): “Individual Functions -> Copy journals to Flash”.