category-header

„Penki kontinentai“ naujienos

Modernus „ASHBURN International“ įmokų surinkimo sprendimas – draudimo bendrovėje „Compensa“

Įmonė „ASHBURN International“ (ASHBURN) pradėjo bendradarbiauti su draudimo bendrove „Compensa TU S.A. Vienna_Insurance_Group Lietuvos filialas“ ir bendrovės klientų aptarnavimo padaliniuose įdiegė elektroninius kortelių skaitytuvus bei specialų technologiškai pažangų sprendimą, skirtą automatizuotai iš klientų surenkamų įmokų, atliekamų mokėjimo kortelėmis, apskaitai.

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ konferencijoje „LOGIN 2014“ kviečia persikelti į „debesį“

photo gallery

Sėkmingai informacinių technologijų sektoriuje dirbanti kompanija „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“, tarptautinėje progreso konferencijoje „LOGIN 2014“ kviečia užsukti į interaktyvų stendą, kuriame pristato IT priežiūros paslaugas „ProfIT“ ir naujausius „debesų“ sprendimus, skirtus verslui.

„Penkių kontinentų komunikacijų centro“ specialistai patirtimi dalysis su studentais

Telekomunikacijų bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ ragina studentus jau dabar rinktis būsimą darbo vietą. Drauge su kitomis inovatyviomis kompanijomis įmonė dalyvauja ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto projekte, kurio metu kviečia Industrinių technologijų vadybos bakalauro bei Inovacijų ir technologijų magistrantūros programas baigusius studentus atlikti praktiką, išsamiau susipažinti su būsimo darbo specifika, daugiau sužinoti apie bendrovę.