category-header

Naujienos apie produktus

„ATMeye.iQ" – savitarnos įrenginio saugumo garantija

Didėjant su savitarnos įrenginiais susijusių incidentų skaičiui, bankai ir kitos finansinės institucijos visame pasaulyje vis dažniau susimąsto apie būtinybę imtis prevencinių priemonių ir ieško būdų, kaip jas įgyvendinti. Jau daugiau nei 11 metų pasaulinės kompanijos savo ir savo klientų saugumui užtikrinti renkasi sprendimą „ATMeye.iQ“, kurį sukūrė bendrovės BS/2 specialistai.

„SmartSafe.iQ“ jau suderinamas su IBM WAS

Sprendimas „SmartSafe.iQ“, kuris anksčiau veikė programų serverio „Java EE“ su atviruoju kodu (JBoss) aplinkoje, nuo šiol integruotas su vienu dažniausiai bankiniame sektoriuje naudojamų kompanijos IBM produktų „WebSphere Application Server“ (WAS).

BS/2 pristato sprendimo „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.2

Kompanija BS/2, kurios specializacija – bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams skirtos programinės įrangos kūrimas, pristato naują vaizdo apsaugos programinio aparatinio sprendimo „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.2.

„Central Video Management.iQ“ – naujos reklamos valdymo galimybės

Įmonių grupei „Penki kontinentai“priklausanti bendrovė BS/2, jau daugiau nei 16 metų kuria, diegia ir palaiko įvairius bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams pritaikytus programinius sprendimus, padedančius užtikrinti procesų, susijusių su savitarnos įrenginiais, skaidrumą ir sklandumą.