category-header

Naujienos apie produktus

BS/2 pristato sprendimo „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.2

Kompanija BS/2, kurios specializacija – bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams skirtos programinės įrangos kūrimas, pristato naują vaizdo apsaugos programinio aparatinio sprendimo „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.2.

„Central Video Management.iQ“ – naujos reklamos valdymo galimybės

Įmonių grupei „Penki kontinentai“priklausanti bendrovė BS/2, jau daugiau nei 16 metų kuria, diegia ir palaiko įvairius bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams pritaikytus programinius sprendimus, padedančius užtikrinti procesų, susijusių su savitarnos įrenginiais, skaidrumą ir sklandumą.

Pasirodė nauja „ATMeye.iQ“ versija 1.1.1

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) specialistai, atsižvelgdami į klientų poreikius ir rinkos pokyčius, pristato naują sprendimo „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.1.

Universali mokėjimo ir lojalumo sistema „PayLo“

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios bendrovės „Ashburn International“ (ASHBURN) ir BS/2, jau ne vienerius metus dirbančios bankinių technologijų bei transakcijų valdymo sektoriuose, pristato sprendimą „PayLo“ – lanksčią plataus spektro lojalumo sistemą.

Pristatyta sprendimo „ATMeye.iQ“ versija 1.1

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atnaujino savitarnos įrenginių vaizdo apsaugos ir stebėjimo sprendimą „ATMeye.iQ“. Bendrovė pasiūlė klientams „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.