category-header

Naujienos apie produktus

Atnaujinta produkto „ATMeye.iQ“ svetainė

Atnaujinta savitarnos įrenginių saugumo ir vaizdo stebėjimo programinio produkto „ATMeye.iQ“ interneto svetainė www.atmeye.net. Naujas tinklalapis pasižymi patogiu valdymu, patraukliu dizainu ir informatyvumu.

Atnaujintas grynųjų pinigų srautų valdymo sprendimas „Cash Logistics.iQ“

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atnaujino grynųjų pinigų srautų valdymo sprendimą „Cash Logistics.iQ“. Naujos funkcijos leis mažmeninės prekybos bendrovėms, bankams ir kitoms finansų institucijoms, dar efektyviau valdyti pinigų srautus, mažinti galimą riziką, taupyti išlaidas ir analizuoti bei prognozuoti grynųjų pinigų išdavimo / priėmimo įrenginiuose vykstančius procesus.

Sprendimas „Service Desk.iQ“ – sklandaus techninės įrangos darbo garantas

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atnaujino techninės įrangos priežiūros automatizavimo sprendimą „Service Desk.iQ“. Atnaujintoje produkto versijoje 1.2.2 ženkliai išplėstas darbų planavimo ir jų atlikimo mechanizmas, palengvinantis priežiūrą atliekančių specialistų darbą.

BS/2 pristato „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.3

Bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristato naują savitarnos įrenginių apsaugą užtikrinančio sprendimo „ATMeye.iQ“ versiją 1.1.3.

„ATMeye.iQ" – savitarnos įrenginio saugumo garantija

Didėjant su savitarnos įrenginiais susijusių incidentų skaičiui, bankai ir kitos finansinės institucijos visame pasaulyje vis dažniau susimąsto apie būtinybę imtis prevencinių priemonių ir ieško būdų, kaip jas įgyvendinti. Jau daugiau nei 11 metų pasaulinės kompanijos savo ir savo klientų saugumui užtikrinti renkasi sprendimą „ATMeye.iQ“, kurį sukūrė bendrovės BS/2 specialistai.