category-header

2006

BS/2 dalyvaus tarptautinėje bankinėje konferencijoje Gruzijoje

Šių metų birželio 28 – 30 dienomis Tbilisyje (Gruzija) įvyks III-ioji tarptautinė bankinė konferencija „Mažmeninio bankų verslo raidos perspektyvos regione“. Konferencijos organizatoriai – AB „Gruzijos liaudies bankas“ ir „Gruzijos bankų asociacija“.

„BankTech 2006“

Nuo gegužės 30 iki birželio 1 d. Almatoje (Kazachstanas) vyko antroji tarptautinė Centrinės Azijos paroda ir pirmoji Bankinių technologijų, įrangos ir paslaugų konferencija „BankTech 2006“.

„BankTech 2006“ parodos atidarymas Kazachstane

photo gallery

Antrą kartą Almaty (Kazachstanas) startavo tarptautinė Centrinės Azijos paroda ir pirmoji Bankinių technologijų, įrangos ir paslaugų konferencija „BankTech 2006“, kuri tęsis iki birželio 1d.

„Penki kontinentai Rīga“ – kelias į sėkmę

2001 m. lapkričio mėn. Latvijoje buvo įsteigta antrinė UAB „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2) įmonė UAB „Penki kontinentai Rīga“, kuri pradėjo savo veiklą nuo vieno iš stambiausių Latvijos bankų („Latvijas Unibanka“) bankomatų priežiūros.

BS/2 patvirtino tarptautinės paslaugas teikiančios kompanijos statusą

2006 m. gegužės 4 d. Estijoje buvo atidarytas naujas „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2) filialas „BS/2 Estonia OÜ“. Šis padalinys įkurtas drauge su partnere kompanija „Datel“, atstovaujančia BS/2 interesams Estijoje. Latvijoje taip pat jau veikia „Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti kompanija „Penki kontinentai Rīga“.

„Penki kontinentai Rīga“ – sėkmės istorija

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti bendrovė „Penki kontinentai Rīga“ įkurta 2001 m. lapkritį. Savo veiklą ji pradėjo Latvijos kompanijos „SEB Latvijas Unibanka“ bankomatų priežiūra.

Kodėl duomenų vagysčių pavojus nemažėja

Vartotojai jau ne vienus metus įspėjami apie duomenų vagysčių (vadinamų anglų kalbos terminu phishing, kilusiu nuo žodžių password fishing – slaptažodžių žvejyba; angl. fishing – žvejyba) keliamą pavojų, vis dėlto tokių nusikaltimų skaičius nemažėja. Jau ne vienus metus pasaulyje klestinčios duomenų vagystės nepalenkia ir Lietuvos.